Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Plíšková předvedla neskutečnou figuru! Užívá si v exotickém ráji

Autor: ptr

Má za sebou další náročnou sezonu a tak není divu, že si dopřává zasloužený relax na Bahamách. Světová čtyřka Karolína Plíšková (29) se pochlubila fanouškům neskutečně parádní figurou, kterou by jí mohla závidět každá modelka.

K fotce dokonalé postavy padaly hlavně komplimenty, ale do svého dvojčete si nezapomněla v dobrém trochu rýpnout sestra Kristýna. „Kams dala špíčky?“ Karolína to ale vzala s nadhledem a pohotově odpověděla. „Nechala doma,“ znělo její vysvětlení. 

Na své postavě očividně maká i Kájin milovný manžel a manažer Michal Hrdlička (32). Zamilovaný pár je ve svazku manželském už přes tři roky a láska je stále silná jako v počátcích. "Ty máš svaly, já mám čáry," napsala rozesmátá tenistka ke společné fotce z bazénu.

Slavný pár si udržuje svou image a poctivě na sobě pracuje, aby v očích fanoušků stále udržel nasazenou laťku. I když je občas potřeba vypnout, tak úplnou zahálku zřejmě neznají. Vždyť i na dovolené mají k dispozici tenisový kurt a občas si zapinkají i s trenérkou Olgou Savčukovou, která na Bahamy dorazila s nimi.

Ostrůvek s příznačným názvem Paradise Island, což v překladu znamená Rajský ostrov, je dokonalým místem pro zaslouženou dobu volna. Přece jen se Karolína musí dobře připravit na novou sezonu, kde bude obhajovat post české jedničky. Díky letošnímu povedenému roku na ní totiž zle dotírá kometa Barbora Krejčíková.

Karolína Plíšková má božskou postavu
Karolína Plíšková má božskou postavu