Neděle 1. října 2023
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 21°C

Šťastná Dara Rolins: S Nedvědem a dcerou utekla na vrchol „ráje“

Autor: ris

Jejich láska je v rozpuku, a tak bývalý nejlepší fotbalista světa Pavel Nedvěd (49) dělá všemožné, aby se vedle něho zpěvačka Dara Rolins (49) cítila jako v bavlnce. A jde mu to náramně. Nový rok společně uvítali v malebném prostředí italsko-švýcarského pomezí – Matterhornu!

Sníh, fantastická atmosféra a luxus. Zkrátka Silvestr podle Darinina gusta! „Šťastný nový rok,“ poslala skrze instagram pozdrav blonďatá Slovenka se sklenkou v ruce. Úsměv od ucha uchu a vedle ní spokojený viceprezident slavného Juventusu Grande Paolo.  

Na „Božím prstu“, jak se alpskému velikánovi přezdívá, nebyli sami. V tlupě přátel si zimních radovánek užívala také Darinina třináctiletá dcera Laura, kterou má se zakladatelem a frontmanem kapely Wohnout Matějem Homolou.

Nedvěd a Rolins oznámili svůj vztah v polovině prosince. Tehdy už se jejich počáteční oťukávání dávno přetavilo v romantickou lovestory. „Nejedná se o románek. Jsme šťastní, že se nám povedlo nechat si to tak dlouho pro sebe, a vlastně poprvé v životě prožít ty nejhezčí počátky vztahu jen ve dvou, bez publika a asistence médií,“ svěřila se Dara serveru Super.cz.

Fotbalista pro Blesk šťastnou novinu potvrdil. „Je to přesně tak, jak Darinka říká,“ řekl stroze Nedvěd, který předtím randil s mladou koňařkou Lucií Anovčínovou (25). „Už spolu nejsme půl roku,“ přiznal manažer turínské „staré dámy.“ Teď jeho srdce tluče jen pro půvabnou Daru. 

Pavel Nedvěd s Darou Rolins bok po boku jen září
Pavel Nedvěd s Darou Rolins bok po boku jen září