Pondělí 27. března 2023
Svátek slaví Dita, zítra Soňa
Oblačno, déšť se sněhem 5°C

Tohle Daru nepotěší: Rázná slova Nedvědovy dcery!

Autor: sm

Zpěvačka Dara Rolins (49) a fotbalový velikán Pavel Nedvěd (49) do společného vztahu nešli jen sami za sebe. Oba mají ze svých předešlých vztahů děti, jejichž obrysy názorů se pomalu začínají rýsovat.

Zatímco půvabná Slovenka má s hudebníkem Matějem Homolou dceru Lauru, Nedvěd má z dřívějšího manželství syna Pavla a dceru Ivanku. Právě ta nyní promluvila o případném stěhování do Česka. Právě tímto krokem by si totiž mohl být pár blíž, nehledě na to, že společné bydlení by mohlo vztah povýšit na další úroveň.

„Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," odpověděla Nedvědova dcera Ivanka rázně na dotaz redakce ŽivotVČesku.cz.

Rodina Nedvědových momentálně pobývá v Turíně, kde Pavel zastává funkci viceprezidenta italského velkoklubu Juventus. Pravdou je, že Praha a Turín nejsou úplně přes ulici. Blonďatá dvojka by navíc nebyla první, pro kterou by mohla být vzdálenost kamenem úrazu, jenž nakonec celý vztah pohřbí. 

Na druhou stranu, Pavel by své pracovní povinnosti na dálku plnil asi velice složitě. Především v současné situaci, kdy se o Juventus zajímají vyšetřovatelé kvůli podivnému účetnictví klubu, by vzdálenost úplně neprospěla.

Oproti tomu slovenská zpěvačka se už tak dost často objevovala v Itálii. Nebylo by proto vůbec překvapivé, kdyby nakonec podlehla možnosti být svému milému stále na blízku a začala si balit kufry.