Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

Tragická nehoda: Mistr světa (†19) se nešťastně střelil do břicha a zemřel!

Autor: ptr

Byl juniorským mistrem světa ve skeetu a měl před sebou zářnou budoucnost. Italský talent Cristian Ghilli (†19) už bohužel další úspěchy ve slibně rozjeté kariéře nepřidá. Při lovu s přáteli se nešťastně postřelil do břicha a nakonec zraněním podlehl.

Italská média informovala, že si mladík přivodil smrtelné zranění v momentě, kdy se ohýbal pro náboje. Kratochvíle s přáteli tak měla tragické následky a nepomohl ani zásah lékařů. Ti se snažili za pomoci operace zastavit silné krvácení, ale sváděli marný boj.

Prezident italské střelecké federace Luciano Rossi okamžitě vyjádřil hlubokou soustrast rodině i všem blízkým. “V říjnu byl tento mladý reprezentant korunován mistrem světa v týmech a v smíšených týmech. Vyjadřuji soustrast tváří v tvář tragédii, která nás všechny rozesmutnila,“ připomněl zřejmě největší úspěch mladého střelce.

Soustrast vyjádřila i Mezinárodní federace střeleckého sportu a ke vzpomínání a smutku se připojila i velká řada soupeřů. „Naše nejupřímnější soustrast Cristianově rodině, přátelům a celé komunitě střeleckého sportu,“ uvedla federace.

Italský talentovaný střelec Cristian Ghilli
Italský talentovaný střelec Cristian Ghilli