Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 10°C

Vémola o cestě do Dubaje: Lela mě poprosila, ať ji vezmu s sebou

Autor: ON

Karlos Vémola a Lela Ceterová opět ve středu zájmů. Před týdnem se řešil drsný rozchod ostře sledovaného páru, nechyběla obvinění z napadení, hádky, policie ve Vémolendu. A teď? MMA bojovník je se svou partnerkou v Dubaji. Kdo by si však myslel, že si jen tak vyrazili na romantickou dovolenou, mýlil by se. Terminátor prý vyrazil na pracovní schůzky a svou partnerku vzal sebou, aby si odpočinula od nepříjemné pozornosti okolí. „A je myslím jasné, že kdybych byl tak hrozný a Lela se mě bála, že jsem ji prý zbil a podobné nesmysly, že by mě dva dny na to přemlouvala, ať ji vezmu s sebou do Dubaje,“ míní bijec.

Bouřlivý rozpad vztahu, a pak výlet do města luxusu. Sám Karlos Vémola vysvětlil, co jej vedlo do Dubaje, kde teď strávil pár dnů. A proč jej doprovází i partnerka Lela Ceterová .

„Měl jsem už dlouho plánovanou cestu do Dubaje na dva dny kvůli sponzorům a spolupracím, například ohledně tokenů NFT. Stalo se to, co se stalo,“ komentuje výlet Vémola. „Lela byla ve stresu, v depresích z toho, že ten frajer, co se s ní vídal, má její telefon, že se tedy nedostane ke kontraktům, Instagramu, nebylo s ní k vydržení. Poprosil jsem proto mámu, ať nám přijede pomoci s dětma, protože jsem nechtěl, aby viděly tenhle stres, tyhle hádky kolem Lely.“

A proč jsou nakonec v metropoli Spojených arabských emirátů společně?

„Lela mě poprosila, abych jí do Dubaje vzal s sebou. Ať už spolu jsme, nebo ne, nechci ji v takovémhle stresu. A hlavně nechci, aby to vnímaly moje děti. Rocky je možná malej, ale Lili je na to citlivá. Lela byla ve stresu, že nemůže jít ani nikam z domu, že by ji někdo všude fotil. Chtěla vypadnout, tak jsem ji prostě vzal s sebou. To je celé. Zařídil jsem hlídání, přijela moje máma s babičkou. Jsou u mě doma, starají se o děti, každý den jsem s nimi v kontaktu, takže je vše v pořádku,“ ujišťuje bojovník.

Lela Ceterová a Karlos Vémola na společné cestě v Dubaji
Lela Ceterová a Karlos Vémola na společné cestě v Dubaji

O své výletu nikomu neříkal, přesto se Terminátorova cesta do Dubaje stala věcí veřejnou. Naprosto ale nesouhlasí s tím, že by byla plánovaná jako nějaký romantický výlet za účelem uhasit partnerskou krizi. Na něm sice přece jen našli společnou řeč, užili si jej. ale jak to bude dál s jejich vztahem, se teprve uvidí.

„Trvám na tom, že jsem chtěl jet sám. A je myslím jasné, že kdybych byl tak hrozný a Lela se mě bála, že jsem ji prý zbil a podobné nesmysly, že by mě dva dny na to přemlouvala, ať ji vezmu s sebou do Dubaje. Naopak by byla ráda, že mě nebude mít na očích,“ uvažuje Vémola.

„Rozhodně to není tak, že bychom si po tom všem naplánovali nějakou romantiku. Ale já jsem sem prostě měl jet, bylo to dlouho v plánu, nechtěl jsem to oddalovat a byl jsem vlastně rád, že vypadnu z těhle s*aček,“ uzavírá Vémola s tím, že ale už dnes bude v pražském klubu Goldfingers natáčet další díly pořadu Karlos show (na všechny díly se podívejte ZDE>>>), kde slíbil, že celou kauzu vysvětlí divákům, kteří dorazí na natáčení. 

Vémola ke své aféře s Lelou: Policie mě kontaktovala. Udělal jsem chybu, je mi to líto
Video se připravuje ...