Středa 25. května 2022
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, déšť 19°C

Krutá smrt Véghova soupeře (†40): Ubodali ho před barem!

Autor: sm

Světem bojových sportů otřásla šílená vražda jednoho z MMA bojovníků. Toho v Brazílii našli nad ránem ležet pobodaného před jedním z tamních barů. Lékaři o jeho život sice bojovali, ale zachránit se jim ho nepodařilo.

Tragický konec, jaký si v případě úspěšného MMA zápasníka dokázal představit jen málokdo. Brazilský bojovník Maiquel Falcao měl za sebou bohatou kariéru, během které se postavil například i slovenskému zápasníkovi Attilu Véghovi. Ani neskutečná síla ho však nezachránila od drastické smrti.

Falcao byl v v brazilském městě Pelotas brzy ráno nalezen zraněn před tamním barem. Bojovník měl podle informací mmafighting.com několik bodných ran na břiše. S těžkým zraněním byl sice transportován záchranáři do nemocnice. Ani tam mu ale lékaři nedokázali pomoc a nakonec zemřel. Celou věc už si převzala policie.

Podle deníku The Sun měl Falcao v minulosti s násilím problém i mimo klec. Jeho kariéru poznamenalo nařčení z údajného napadení žen. Jednu z nich měl napadnout v nočním baru, druhou později na čerpací stanici. Poté navíc měla následovat pouliční bitka.

Úspěšného MMA bojovníka našli mrtvého. Během své kariéry zápasil například i se zápasníkem Attilou Véghem.
Úspěšného MMA bojovníka našli mrtvého. Během své kariéry zápasil například i se zápasníkem Attilou Véghem.

Témata:  bitkaMMAblesksportAttila VéghThe Sun