Pondělí 25. září 2023
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno 20°C

Vila bojovníka Vémoly se stala terčem vloupání: Policie promluvila!

Autor: lks, pom

Zatímco se bavil s fanoušky na ostravském turnaji Oktagon 32, jeho manželka Lela Ceterová (32) s dětmi zažívala peklo. Do vily MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) totiž vnikli lupiči!

O narušení rodinného sídla v Měchenicích se bijec dozvěděl z vystrašených zpráv od své milované. Vzkazům však » Terminátor « nevěnoval velkou pozornost. „Nejprve jsem si říkal, že třeba jen něco podezřelého zaslechla,“ řekl pro isport.cz Vémola . „Nicméně nepodceňoval jsem to a řekl jí, ať zavolá sousedovi,“ dodal. Ale jak se později přesvědčil, obavy o rodinu byly oprávněné!

Nejhorší na celé situaci bylo, že Lela byla v »pasti« společně s půlročním synem Rockym a dvouletou dcerou Lili. Strašidelné zvuky ji zavedly až k jejímu šatníku. Zloději se dobývali oknem dovnitř. „Zachovala se velmi statečně, vzala klíč a zamknula je. Ti frajeři se začali dobývat ze šatny do chodby,“ prozradil Vémola „V místnosti byly hodinky Rolex, které nevzali. Sebrali jen jednu krabičku se zlatem. Pak utekli,“ vyčíslil vzniklé škody.

Karlos má přitom své království silně zabezpečené, kromě kamer jeho dům hlídá obří pes Beast. Zloději však přeci jen našli hluché místo v obranném systému. „Nebyli to žádní blbci. Už to, že přišli tím nejhorším možným vchodem, byli to snad nějací akrobati. Asi měli zmapováno, že tam nejsou kamery. Ale to se změní,“ varoval na závěr další případné lapky někdejší zápasník prestižní organizace UFC.

Zprávu o vloupání potvrdila i mluvčí PČR Středočeského kraje Barbora Schneeweissová. „Policisté OOP Hradištko skutečně v sobotních nočních hodinách vyjížděli do obce Měchenice, kdy nám majitelka jednoho z rodinných domů nahlásila na linku 158 vloupání do jejího domu. Policisté okamžitě vyjeli na místo, kde byli během několika málo minut. Pachatel či pachatelé na místě nenacházeli. Do domu se měli dostat přes okno a máme informace, že by se mohlo jednat o dva muže. Policisté nyní celou věc šetří a pátrají po pachatelích.“

Tudy prý vnikli zloději do Vémolova domu, kde byla jeho partnerka Lela s dětmi
Tudy prý vnikli zloději do Vémolova domu, kde byla jeho partnerka Lela s dětmi
Zavítejte za brány Vémolandu! Reality show Vítejte u Vémolů s Karlosem "Terminátorem" Vémolou
Video se připravuje ...