Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Polojasno 24°C

Ottomanská popsala vztah s Janktem: Byla jsem služka bez práva na názor!

Autor: sm

Služka bez práva na názor! Tak popsala expartnerka českého reprezentanta Jakuba Jankta svou roli v jejich vztahu. Vysvětlila ale také, proč se snažila vztah do poslední chvíle zachránit.

"Ještě před rokem jsem se nechala ponižovat a nadávat si, protože jsem věřila, že je důležité, aby rodina držela při sobě. Sama jsem z rozvedené rodiny a tedy vím, jak moc těžký je rozvod rodičů pro dítě,“ povzdechla si na Instagramu Ottomanská, která s Janktem a malým synem žila až do rozchodu ve Španělsku.

Sama věří, že pro nápravu ve vztahu udělala to nejvíc, co mohla: „Nevzdávala jsem se. Bojovala jsem za záchranu do poslední kapky svých sil,“ líčí Markéta u fotky se svým dítětem. Pak ji však došlo, že právě kvůli němu by měla vztah opustit. A přidala výčet toho, jaký příklad mu dávala setrváním ve vztahu s fotbalistou klubu Getafe.

 „Že je v pořádku urážet a ponižovat ženy, že žena je jen služka a že na názoru ženy nezáleží,“ stojí v krátkém seznamu.

„Uvědomila jsem si, že nechci, aby měl takovou neúctu k opačnému pohlaví. Aby nerespektoval druhé a nadřazoval se,“ popsala Markéta, která evidentně měla dojem, že právě v těchto disciplínách tlačí bota jejího bývalého partnera.

„A tak jsem si zvolila. Protože i dva jsou rodina. Protože je mnohem důležitější, jaké hodnoty svým dětem předáváme, než držet rodinu na sílu a vnitřně pomalu umírat,“ napsala maminka malého Davida, která se po konci vztahu rozhodla věnovat práci s lidmi. Těm chce pomoci najít cestu zpátky ke štěstí, tak jak se to povedlo jí samotné. Už dříve Ottomanská uvedla, že ona sama v podobné situaci vděčí za mnohé modelce Heleně Houdové .

„Je smutné, kolik mužů chová tolik nenávisti k ženám. Ale odkud ta nenávist pramení? Co myslíte?“ uzavřela Markéta svůj příspěvek, který je už několikátou zpovědí, kterou na toto téma zvěřejnila. Jankto naproti tomu celou záležitost komentovat nechce a žádost Blesku o vyjádření odmítl.

Markéta na svém instagramovém profilu odkrývá utrpení, kterému měla čelit ve vztahu s fotbalistou Janktem
Markéta na svém instagramovém profilu odkrývá utrpení, kterému měla čelit ve vztahu s fotbalistou Janktem