Úterý 28. června 2022
Svátek slaví Lubomír, zítra Petr a Pavel
Oblačno, bouřka 26°C

Bartošák to s druhým dítětem zase »vychytal« na šampionát: Narodila se mu dcera!

Autor: sm

Mohl by být ještě šťastnější? Před pár lety Patrik Bartošák zažíval pěkně krušné chvilky, ale zdá se, že vše je zažehnáno a bývalý gólman Vítkovic či Třince září štěstím. Teď totiž s manželkou Dominikou přivítali na svět druhého společného potomka. Tím je holčička, které rodiče vybrali netypické jméno!

Narození dcerky oznámil Bartošák na sociálních sítích. Že se schyluje k porodu už ale předem naznačila Patrikova žena, která ve »stories« na Insagramu zveřejnila video na němž si zabírá bříško, do kterého holčička vcelku vydatně kope. 

„Naposledy 2 v 1,“ připsala k záběrům. Během dopoledne pak přidala další příspěvek, ve kterém odhalila, že děvčátko dostalo jméno Amelia, a zmínila čas 7:53, kdy holčička poprvé vykoukla na svět. 

O totožný obrázek se později s fanoušky podělil i sám brankář. „A už tě tady máme, princezno,“ napsal k fotce drobounkých nožiček. Na Amelii doma čeká bratříček Damian, který se před třemi lety také narodil během hokejového šampionátu. 

Tenkrát byl sice Bartošák na rozdíl od letoška povolán do české brány, ale mistrovství se odehrávalo za humny na Slovensku a tak si Patrik zajel na otočku domů. V jednom z rozhovorů přiznal, že během dvou dnů tehdy kvůli cestě do Ostravy naspal zhruba dvě a půl hodiny. 

„Po pátečním zápase mi dlouho trvalo, než jsem usnul. Najednou o půl druhé telefonát, že partnerce praskla voda. Takže honem cesta do Ostravy, tam se člověk přerušovaně vyspí hodinu a půl... Bylo to těžké a náročné, ale za nic na světě bych to neměnil,“ přiznal tehdy pro Hokej.cz

Dominika fanouškům dala předem indicie
Dominika fanouškům dala předem indicie