Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Jasno 23°C

Nová životní etapa vyléčeného gólmana Bartošáka: »Ano« lásce Dominice!

Autor: ris

Na začátku června se údajně dohodl smlouvě s ruským Chabarovskem, daleko důležitější přestup ale gólman Patrik Bartošák (28) zaznamenal v osobním životě. Sladké „ano“ mu řekla krásná partnerka Dominika Mužíková, s níž vychová ročního synka Damiana.

Pro extravagantního hokejistu tak začíná nová životní etapa. Ta původní nebyla právě idylická. Obvinění z domácího násilí, soud, alkohol, drogy a následné šílené deprese, které vyvrcholily předloni na podzim, kdy měl opilý na benzince sám na sebe zavolat policejní hlídku s tím, že se chce zabít.

Tehdejší brankář extraligového Třince pak přerušil kariéru a začal zdravotní očistu. „Dostal jsem do osobních problémů. V poslední době bojuji s psychickým onemocněním, které jsem bohužel řešil v kombinaci s alkoholem. Svoji situaci si uvědomuji, vyhledal jsem odborníky a podstoupím léčení. Pevně věřím, že vše překonám a brzy se vrátím k hokeji,“ sdělil Bartošák tehdy.

Nic mu však k návratu do reality nepomohlo tak, jako jeho jeho láska Domča. To ona byla největším lékem. Ví, jak rozzářit jeho mysl a pohladit bolavou duši. „Nikdy v životě na mě nevztáhl ruku,“ svěřila se před několika měsíci Blesku, když se štěbetilo, že ani ona neunikla jeho démonům.

Mužíková svému Páťovi i se synem Damiánkem vytváří rodinnou pohodu. A Bartošák má zase důvod žít. Že to všichni myslí smrtelně vážně, teď stvrdili manželským slibem…

Patrik Bartošák si vzal za ženu partnerku Dominku a chybět u toho nemohl ani jejich synek Damián
Patrik Bartošák si vzal za ženu partnerku Dominku a chybět u toho nemohl ani jejich synek Damián