Středa 29. června 2022
Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka
Oblačno, bouřka 30°C

Proč Shakiře krvácely hlasivky? Na ulici se do sebe pustili s Piquém!

Autor: sm

Slavná zpěvačka Shakira a obránce Barcelony Piqué působily celé roky jako ideální pár. Po rozchodu ale začíná vyplouvat napovrch informace o tom, že za zavřenými dveřmi měl pár občas »italskou domácnost«. A občas si ji dokonce přenesli i na ulici, kde na sebe pořvávali před lidmi. Jednou to dokonce hudební diva odnesla šíleným způsobem!

Španělský tisk tvrdí, že Piquého poslední nevěra zdaleka nebyla jediná a fotbalista měl kolumbijskou umělkyně podvádět delší dobu. Podle novinářky Silvie Taulesové se krize ve vztahu táhne už od roku 2017.

Tehdy se prý při konfliktu pár pohádal přímo na ulici. Partneři po sobě měli ječet tak hlasitě, že se zpěvačka připravila o hlas. Pravdou je, že kvůli problémům s hlasivkami tou dobou dokonce musela zrušit část svého turné. Novináři pak vypátrali, že půvabné blondýnce měly krvácet hlasivky. 

 „Doufala jsem, že se uzdravím včas, abych mohla být v lednu zpět na pódiu. Po zvážení všech možností jsem se musela smířit s tím, že si léčení vyžádá delší dobu,“ uvedla tehdy Shakira. 

„Pohádali se uprostřed ulice před zraky všech,“ potvrdila teď Taulesová ve španělském pořadu Salvame. „Ten pár trpěl mnohem delší dobu, než se říká,“ uvedla novinářka, jejíž slova jsou prakticky v souladu s informacemi, které v roce 2017 média zveřejňovala.

Tehdy se totiž hovořilo o tom, že vztah Shakiry a Piquého prochází krizí. Jenže když se pár začal na veřejnosti objevovat s úsměvem od ucha k uchu, který proložili vášnivým líbáním, spekulace utichly. Teď, když hudebnice a fotbalový obránce oficiálně svůj rozchod potvrdili, už se asi fanoušci páru podobné happy endu nedočkají…  

Shakira a Piqué se měli hádat před lidmi na ulici
Shakira a Piqué se měli hádat před lidmi na ulici