Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 23°C

Kam se ztratil Kaprizov? Hokejový agent promluvil

Autor: sm

Jako kdyby KHL obcházel nový strašák v podobě povinnosti pověsit brusle na hřebík a jít sloužit s puškou. Poté, co podobný osud potkal špičkového brankáře Fedotova, se spekulovalo, že se vojně vyhýbá i hokejista Kirill Kaprizov, který má v NHL smlouvu s Minnesotou. Po ruském hráči se navíc slehla zem a dlouho pořádně nikdo nevěděl, kde rodák z Novokuzněcku je. Teď ale promluvil jeho hokejový agent, který přišel se zajímavou informací.

Kde vlastně je? A kde bude příští sezónu hrát, jestli vůbec? Hokejoví fanoušci si lámali hlavu nad osudem útočníka Kirilla Kaprizova, zatímco se na ně z ruských médií valily spekulace o tom, že se Rus zakoupením patřičného dokladu snaží vyhnout vojně. Odpověď jim přinesl hokejový agent Šumi Babajev..

„To, co se teď nafukuje, není pravda. Před 10 dny podstoupil operaci, po které následuje rehabilitační proces. Pokud tomu dobře rozumím, podstupuje rehabilitaci v Německu, bude to trvat cca 2-3 týdny. Poté se přestěhuje do Ameriky, spolupracuje s místními lékaři a připravuje se na sezonu,“ promluvil Babajev pro Match TV.

Vysvětlil také, jak je to s hokejistovou povinností vstoupit do armády. „Je student, má odklad z armády, osvědčení, že nemůže sloužit. Nic neporušil. Nemá žádné problémy, znám ho. Žádné podpásovky, kterých by se dopustil, to nemá zapotřebí,“ vrtěl hlavou agent.

Hynek Zohorna a Kirill Kaprizov
Hynek Zohorna a Kirill Kaprizov