Pátek 12. dubna 2024
Svátek slaví Julius, zítra Aleš
Polojasno 19°C

Obránce Antverp De Laet vypálil na kouče Sparty Priskeho: Dělal chaos!

Autor: nem

A co že sis tak vzpomněl, hochu? Ritchie De Laet (33) v sobě nosil »děsivé« tajemství a náhle se rozhodl vyjít s ním na světlo boží. Týká se kouče Sparty Briana Priskeho (45).

Bek Antverp De Laet nenechal na Priskem, se kterým skončil v minulé sezoně Jupiler pro League třetí, nit suchou.

Vezmi míč a hraj

Na fotkách ze zápasů belgického klubu se na sebe smáli, teď Ritchie zjistil, že mu vlastně bylo s Brianem zle nedobře. „Ve čtvrtek jsem nevěděl, kde budu v neděli hrát. Potřebuji někoho, kdo dá jasné pokyny. A ne trenéra, který řekne: Tady je míč a vy prostě musíte být dost dobří, abyste to zvládli. Tento přístup způsobil v minulé sezoně až příliš často chaos. Priske nastupoval do každého zápasu se stejným plánem, a to v Belgii samozřejmě nefunguje. Nebyli jsme flexibilní,“ ťal do dánského lodivoda Pražanů na webu gva.be De Laet.

Platí nedouka?

Ostrá palba ze zálohy, což? Mají se na Letné bát, že za cirka milion korun měsíčně zaměstnali nějakého trenérského nedouka? Nebo De Laet blábolí jen za sebe? „Já Briana coby trenéra dobře znám už delší dobu. Přesně zapadl do profilu, který jsme pro Spartu hledali,“ prohlásil sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický .

Ukázka z rozhovoru se Sivokem: Český trenér pro Spartu tu nebyl
Video se připravuje ...