Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 21°C

Plekanec se Šafářovou vyrazili hrát basket: Místo hry lezení přes plot a salvy smíchu

Autor: sm

Chladné počasí je neodradilo! Hokejista Tomáš Plekanec a bývalá tenistka Lucie Šafářová se vydali na hřiště a plánovali si zahrát basketbal. Ze samotné hry se ale nakonec moc nekonalo. Většinu času řešil sportovní pár spíše trable s míčem, o který dvojice několikrát přišla a strastiplně se ho pokoušela dostat zpátky.

O střípky z pondělní sportovní aktivity se podělil Tomáš Plekanec na sociálních sítích. Řadě lidí nejspíš zpočátku připomněl dětství. Kdo při míčových hrách na ulici nenaháněl balón všude možně, jako kdyby ani nebyl! A podobně na tom byla i Lucie Šafářová, která zdárně minula basketbalový koš a zahodila míč mimo hřiště. Další problém pak představovala zamknutá branka, kterou musela bývalá tenistka zdolat.

„To přelez, můžeš to hodit přes ten plot.“ radil kladenský hokejista své lásce. „To tam skočilo samo,“ hájila se Lucie, zatímco lezla přes plot. „Jsi minula koš, jo? O dva metry.“ posmíval se Tomáš, který celou situaci natáčel a později sdílel na svém instagramu.

Šafářové se sice povedlo dostat míč na hřiště, ale ukázalo se, že ne na dlouho. Vzápětí totiž Plekanec zveřejnil záběr balónu, který se zasekl na basketbalovém koši: „S tebou už basketbal hrát nejdu.“ utrousil pobaveně.

Lucie se kácela smíchy, ale přesto ihned našla důvod, proč k téhle situaci došlo. A problém rozhodně nebyl na její straně: „To není moje chyba! Ty jsi ho málo nafoukl!“ Tomáš se do žádných hádek nepouštěl a smířeně kapituloval: „Všechno je vždycky moje chyba, to je jasné,“ smál se.

S míčem to Lucce moc nevycházelo
S míčem to Lucce moc nevycházelo