Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Lehečkův přemožitel Tsitsipas: Na kurt pozval hollywoodskou herečku

Autor: sm

Stefanos Tsitsipas momentálně u Čechů nejspíš nebude úplně v oblibě. Tento týden to byl právě on, kdo rozpustil naději Jiřího Lehečky na účast v semifinále Australian Open. A v euforii, kterou mu vyhraný zápas přinesl, pořádně pobavil australské fanoušky. Po vyřazení mladoboleslavského rodáka adresoval vzkaz jedné z nejkrásnějších hollywoodských hereček, která pochází z Austrálie: Rád bych tě viděl na své lavičce!

„Austrálie má spoustu věcí, které mám rád, včetně jedné z mých nejoblíbenějších hereček Margot Robbieová,“ pravil upřímně Tsitsipas poté, co Lehečku připravil o semifinále Australian Open. „Bylo by skvělé ji jednou vidět na mé lavičce," přemýšlel nahlas Řek, který českého tenistu skolil 6:3, 7:6 a 6:4.

Moderátor Jim Courier se proto zajímal, jak vážně Stefanos celou věc myslí: „Je to formální pozvání? Chci, aby to bylo jasné,“ tázal se vítěze zápasu. „Rozhodně!“ pravil Tsitsipas se smíchem, za což vzápětí sklidil potlesk australského publika.

Je otázkou, jak dalece si je řecký tenista vědom toho, že Margot je od roku 2016 vdaná za filmového producenta Toma Ackerleye, případně možná mohl upřesnit, jestli pozvání platí i pro něj. A kromě toho, nejspíš také Tsitsipasova přítelkyně Theodora Petalasová si nechá tuhle pozvánku moc ráda vysvětlit...

Slavná herečka Margot Robbiová
Slavná herečka Margot Robbiová