Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno 23°C

Legenda NFL Brady: Poklona exmanželce Gisele i matce prvního syna

Autor: pl

Rozvod ještě nemusí znamenat definitivní konec. Důkazem toho je někdejší hráč amerického fotbalu Tom Brady (45), který se na Den matek opravdu vytáhl. Na sociální síti totiž popřál oběma svým bývalým láskám, se kterými má potomky!

Od sebe šli teprve před několika měsíci, ale pokud byste mezi hvězdným ex-quarterbackem Tomem Bradym a jeho bývalou manželkou Gisele Bündchenovou (42) čekali nevraživost, jste na omylu. Mezi nimi to zkrátka není divočina jako třeba v případě Shakiry a Gerarda Piquého. Důkazem toho je Bradyho příspěvek na Den matek.

„Všechno nejlepší ke Dni matek všem úžasným ženám, které pro nás dělají první poslední. Díky za vaši lásku, soucit, laskavost a za to, že jdete příkladem našim dětem,“ napsal sedminásobný vítěz prestižního Super Bowlu na instagramu.

Brady mezi fotky přidal nejen momentky s bývalou manželkou Gisele Bündchenovou, ale také s Bridget Moynahanovou (52), svou někdejší partnerkou, se kterou má patnáctiletého syna Jacka. Z manželství s Gisele pak vzešli dva potomci, syn Benjamin (13) a dcera Vivian (10). Kalifornský rodák ale nezapomněl přidat ani společné fotky se svou vlastní maminkou Galynn (78). Jde tak vidět, že Brady má charakter nejen na hřišti, ale také v osobním životě.

Brady nezapomněl ani na svou vlastní maminku
Brady nezapomněl ani na svou vlastní maminku