Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Oblačno 23°C

Hnusný útok na krásku Gisele: Kamarád Bradyho jí nazval koňským ksichtem!

Autor: ptr

Drsný útok jednoho z kamarádů svého exmanžela Toma Bradyho (45) musí vydýchávat topmodelka Gisele Bündchenová (42). Bývalá baseballový šampion Aubrey Huff (46) se na sociální síti nechutně opřel do vzhledu a věku brazilské krásky. Za svůj výlev schytal spoustu kritiky, ale nechyběly ani souhlasné reakce.

Po dlouhých třinácti letech se rozpadlo manželství fotbalové superstar a jedné z nejúspěšnějších modelek světa. Společně vychovávali tři děti a tak se snažili rozvod zvládnout co nejvíce důstojně, aby děti zbytečně netrpěly. Huff měl ale očividně nutkání rozdmýchat emoce a vmísil se mezi oba bývalé partnery svým nemístným vyjádřením.

„Tom ve skutečnosti chodí s 24letou sexbombou, která je 40krát žhavější než tahle s koňským ksichtem, která touží po pozornosti. Tomovi se daří naprosto skvěle," napsal Huff na Twitter k výstřižku o tom, že Gisele natočila video, kde tančí u tyče. „Gisele ukazuje Bradymu sexy tancem, o co přišel,“ okomentovali video na Fox News. Podivný útok na Gisele je zarážející především proto, že tanec rozhodně netočila jako pomstu svému exmanželovi, ale jednoduše jako součást reklamní kampaně.

Proč i tato miniaturní záminka stačila bývalému baseballistovi k otevřené ofenzivě, zůstává prozatím tajemstvím. Jisté ovšem je, že se tím sportovec pustil na hodně tenký led.

Gisele si přála, aby Tom ukončil kariéru a byl více s rodinou.
Gisele si přála, aby Tom ukončil kariéru a byl více s rodinou.