Pátek 1. prosince 2023
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Zataženo, sněžení 0°C

Reprezentant Matějů je táta: Synovi vybrali nádherné jméno!

Autor: nem, pl

Lůno divukrásné modelky Liany (27) vydalo plod lásky. Jmenuje se Theo. Reprezentační bek Aleš Matějů (27) je poprvé otcem. S jejich společným štěstím se Liana pochlubila na sociální síti.

„Náš svět je kompletní! Slova nedokážou vyjádřit lásku, kterou nosíme,“ svěřila se se svým štěstím Liana. Její zázrak zrození nového života se odehrál v pražské porodnici, ale je z toho poprask až v Palermu, kde Matějů kope italskou Serii B.

„Theo Matějů je syn našeho Aleše. Všechno nejlepší malému, matce Lianě a tátovi Alešovi,“ vzkázal prezident sicilského klubu Dario Mirri. Nebyl ale jediný, kdo obránci gratuloval.

Na instagramu se pod příspěvkem strhla lavina blahopřání. Mezi nimi byla například Zora Bolková, přítelkyně hokejové reprezentanta Jakuba Fleka (30), která je momentálně těhotná. ,,Gratulace krásko. Ať vám maličký dělá samou radost," popřála půvabná modelka.

,,Gratulujeme! Nejkrásnější období života může začít! Tak hlavně hodně zdravíčka vám všem," napsala pro změnu vítězka Miss Face 2017 Kateřina Kasanová (24), která je zároveň snoubenkou fotbalového reprezentanta Tomáše Petráška (31).

Přidala se i expartnerka fotbalisty Jakuba Jankta (27) Markéta Ottomanská. ,,Moc gratuluji," měla radost mentorka osobního rozvoje. Nezaostala ani zápasnice UFC Lucie Pudilová (29), která k úžasné novince přidala emitoky tleskajících rukou a srdíčka. Jde tak vidět, že z novorozeného syna mají obrovskou radost nejen rodiče.

Fotbalista Aleš Matějů a jeho manželka Liana přivítali na světě syna Thea
Fotbalista Aleš Matějů a jeho manželka Liana přivítali na světě syna Thea