Hokejová Praha s Ostravou vyhlížejí divácký rekord: Finišujeme!

Autor: as

Žádné lelkování, šampionát je za dveřmi. Přípravy na hokejové mistrovství světa v jeho dějištích Praze a Ostravě vrcholí. Aby ne, čeká se návštěvnický rekord!

Už jen pět dní a po devíti letech zase vypukne totální hokejové šílenství. Když se v Česku hrálo v roce 2015 naposledy, byl z toho divácký rekord: 741 690 fanoušků! Ten od té doby nikdo netrumfl, jeho zdolání se čeká až letos.

Z předprodeje vstupenek je už teď jisté, že v první pětce návštěvností historie MS budou hned tři české šampionáty...

A tak finišují přípravy, aby měl rekord tu správnou kulisu. Ledové plochy jsou nachystány, kostky instalovány, reklamní panely už zdobí obě arény. Vrcholí výstavby fanzón, usychají poslední nátěry. Tohle bude zase pořádná hokejová show!

Pořadatelé ladí v O2 areně poslední detaily před startem letošního hokejového šampionátu.
Pořadatelé ladí v O2 areně poslední detaily před startem letošního hokejového šampionátu.

Témata:  blesksportrekordČeskoPrahaOstravalední hokej