Pondělí 24. června 2024
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
Polojasno 24°C

Voráček po zlatém úspěchu na MS: Výlet na finále French Open!

Autor: sm

Sám už kluziště tolik nebrázdí, ale bez sportu nedokáže žít. Sotva v Česku utichlo hokejové šílenství kolem opanování domácího šampionátu, během kterého si Jakuba Voráčka (34) lidé zamilovali v roli komentátora, vyrazil kladenský odchovanec do Paříže. A rovnou na finále slavného tenisového turnaje!

Zážitkem se Jakub Voráček pochlubil na instagramu, který si zřídil krátce po konci šampionátu. „Finále v Roland Garros. Tipuju Zvereva. Budete se dívat?“ ptal se svých fanoušků v popisku u fotografie, na které je přímo za »Vorasem« kurt.

Jeho odhad mu sice nevyšel, ale zato se dočkal milých vzkazů od fanoušků. „Doufám, že budete komentovat,“ napsal mu jeden z příznivců. Jiní zase parafrázovali hlášky, kterými se Voráček vryl do paměti hokejovým fanouškům během šampionátu. „Už to můžu říct? Zverev!“ ozval se jiný.

Jenom kolem tenisu se ale Voráčkův výlet do Paříže netočil. Ještě před návštěvou vrcholu French Open se totiž pochlubil fotkou od Eiffelovy věže, ke které vyrazil spolu se svou partnerkou Markétou Burešovou. A bylo znát, že si po hokejovém šampionátu rád vyvětral hlavu. „Výlet na Petřín. Po hektickém MS konečně čas na odpočinek,“ vtipkoval.

Svou partnerku tak o romantiku ve městě lásky neochudil...

Voras se pochlubil fotkou z French Open.
Voras se pochlubil fotkou z French Open.