27. července 2022 • 14:20

CSkový maraton. 117 kol v bo3! Dynamo Eclot zdolali na zahraničním turnaji ENTERPRISE

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?
Rock vs. Cataloni. Liverpool proti Londýnu v Oktagonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Souboj dvou českých předních CS:GO sestav nabídl mezinárodní turnaj 1xBet Series. A bylo to drama jako hrom! Dynamo Eclot nakonec zvítězili nad ENTERPRISE 2:1. Průběh byl dechberoucí. Dva overtimy a 16:13 na decideru. Dohromady se odehrálo v bo3 117 kol!Dynamo Eclot v rámci Upper Bracketu na 1xBet Series narazí na EYEBALLERS, se kterými nepůjde o snadnou záležitost. Švédská organizace porazil v prvním kole playoff favorizované K23

ENTERPRISE naopak míří do Lower Bracketu a bude bojovat o holé přežití na mezinárodním turnaji. Osud chtěl tomu, že to budou právě K23, které českou organizaci mohou vyřadit. 

Nenechte si ujít:

48 kol na jedné mapě!

Zápas Dynama Eclot ENTERPRISE nabídl zajímavou zápletku hned na první mapě Mirage. Diváci zažili hned sérii overtimů a nakonec rozhodlo až 48. kolo! ENTERPRISE zvítězili 25:23. 

Hodně hořkou pilulku museli spolknout Capsen a spol. Ale v klíčový moment prokázali Ecloti ohromnou vnitřní sílu a po prohraném maratonu na první mapě ty dvě nadcházející vyhráli. 

Inferno ale rovněž šlo do prodloužení. Pardubická organizace nakonec dotáhla mapu k vítězství 22:18. Decider se odehrál na Overpass. A ani tady nechybělo mnoho k dalšímu overtimu. Nakonec ale Dynamo Eclot uhájilo vítězství 16:13 a postupuje dál horní části pavouku Playoff.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud