25. září 2022 • 19:00

Entropiq Prague remizoval s eSubou a bere třetí místo, SINNERS vzdali zápas s Inside Games

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Hodně lidí mě nezná tak, jak mě pozná v knížce. Jsem rád, že jsem ji sepsal, říká Šmicer
Mladá Boleslav - Plzeň: Trmal se pořádně obořil na Chorého za bolestivé šlápnutí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Třetí po základní části Sazka eLEAGUE skončili hráči Entropiq Prague. Dopomohla jim k tomu remíza s eSubou. Tradiční rivalové měli po sedmi kolech stejný bodový zisk - 11 bodů. Leckrovi a jeho partě ale pomohla lepší bilance vyhraných/prohraných kol. SINNERS kvůli duelu v zahraniční soutěži zápas vzdali.Na úvod se fanoušci Sazka eLEAGUE dočkali nepříliš frekventovaného picku v podobě mapy Nuke. Entropiq Prague i eSuba ji v podzimním splitu hráli vůbec poprvé.

Mnohem lépe se s ní popasovali zelenobílí. AJTT zakončoval mapu s ratingem 2.50 a vystřílel Entropiqům absolutní demolici eSuby. Ta se zmohla na pouhé dvě mapy! Po porážce od Cryptovy, se kterou se rvala jen pár desítek minut předtím, tak přišla další rána. 

Nakonec se ale Blogg1s se svým týmem dokázal ještě vyhecovat a připravil pořádné drama v druhém dějství, jemuž kulisy propůjčila mapa Inferno. Byl to právě AWPer modré krve, Dominik Janita, který se zaskvěl 40 fragy a jen 15krát padl k zemi a vyrovnal tak skvělý individuální výkon Filipa Dolenského z Nuke. 

Inferno nabídlo úplně jiný scénář, než první mapa. Rozhodl až overtime, ve kterém byli lepší eSubáci. Zvítězili 19:17 a připsali si důležitý bod, který je udržel alespoň na 4. místě po základní část - Entropiq Prague půjde do čtvrtfinále Playoff jako nejvýše nasazený tým - z třetího místa celkového pořadí.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud