7. prosince 2022 • 14:35

Astralis čeká poslední turnaj sezony. "Jsme na správné cestě," povzbuzuje dev1ce

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kometa - Vítkovice: Prokletí letošního play off pokračuje! Utkání přerušila rýha v ledu
Olomouc - Pardubice: Drama pokračuje! Tvrdou ranou zařídil srovnání Košťálek, 4:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do čtvrtfinále CCT North Europe Series nastupoval Astralis v roli favorita. Dánský tým posílen navrátilcem dev1cem ale nezvládl koncovku ani jedné mapy a outsiderům z HEET nakonec podlehl 2-0.Zpátky na serveru

Po roce stráveném na lavičce se Nicolai "dev1ce" Reedtz konečně dostal do akce. „Nebudu lhát, je to skvělý pocit být zase zpátky!” popsal své pocity. Ani výrazná posila ale nestačila k výhře proti francouzské pětce z HEET.

Na první mapě se Astralis dostal k set ballu za stavu 15-11, HEET tažení rozjetým sniperem Afrem ale urvali další čtyři kola a mapa Dust 2 musela jít do prodloužení. „Musím vzdát hold soupeřům, především Afrovi, který nám neustále znepříjemňoval hru,” ocenil výkony soupeřů dev1ce. 

Dvě prodloužení, dvě prohry

Prodloužení na Dust 2 nakonec ovládl HEET a stejný průběh nabídla i druhá mapa. „Měli jsme to ukončit na obou mapách, ale upřímně, udělali jsme spoustu chyb,” okomentoval dev1ce průběh zápasu. 

Těsná porážka a vypadnutí z celého turnaje ovšem nemusí Astralis tolik trápit. Dvojice dev1ce a blameF předvedla na turnaji statisticky nejlepší individuální výkony a dánská organizace tak má na čem v příští sezoně stavět. 

„Výsledek zápasu nezastíní celkově pozitivní pocit, který si z turnaje odnáším. Jsme na správně cestě a jsem přesvědčen, že se budeme jen zlepšovat,” zakončil dev1ce svůj komentář.

Astralis čeká v průběhu měsíce ještě jeden online turnaj, jehož podrobnosti by měl tým brzy zveřejnit.

Zdroj: astralis.gg

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud