14. července 2022 • 08:00

GRILFERNO: Hráči SINNERS vaří v divočině s šéfkuchařem Markem Pavalou

Autor: Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bournemouth - Man. City 0:1. Foden rozhodl o důležité výhře hostů
ZIMÁK SPECIÁL: Mrázek ať je na MS jedničkou. Budeme chtít Ludviga?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak dopadne letní grilování, když odtrhnete od počítačů pět profesionálních hráčů a streamerů a hodíte je do české divočiny pod vedením šéfkuchaře Marka Pavaly z Campu Fuego?Toto léto se ponese v duchu velice netradiční grilovací inspirace. Kaufland a esportový tým SINNERS spojily síly v novém kulinářském projektu, GRILFERNO.

Pětice složená z profesionálních hráčů počítačových her, streamerů a esportových analytiků vyrazila pryč od klávesnic a myší do české přírody, kde na ně čeká velmi netradiční způsob grilování - přímo v ohni.

Autenticita přípravy, jednoduchost receptů a důraz na kvalitu surovin jsou hlavní mantrou zakladatele Campu Fuego, šéfkuchaře Marka Pavaly. Jak ukázal již první díl minisérie GRILFERNO, diváky čeká skutečně jiná grilovačka, než na co jsou zvyklí. Hráči dostali za úkol připravit steaky z nízkého roštěnce se salsou chimichurri, ale ne na grilu, nýbrž přímo na rozžhavených uhlících v ohništi.

Zvládnou se hráči PC her z týmu SINNERS poprat s netradičními recepty Marka Pavaly? Přežijí náročný kurz v české divočině? A jaké recepty a soutěže o ceny ještě diváky čekají?

Sledujte GRILFERNO na Youtube kanálu Kaufland ČR a na webu Kauflandu a kromě solidní porce grilovací inspirace můžete získat třeba i profesionální zástěru z limitované edice.

GRILFERNO! Vyhraj zástěru SINNERSFoto Kaufland

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud