FANTASY: Adamský se rozhodne po rozbruslení, zda ve Zlíně nastoupí

Rozbruslení bude pro Adamského rozhodnutí klíčové.
Rozbruslení bude pro Adamského rozhodnutí klíčové.Zdroj: Jaroslav Legner (Sport)
Fantasy extraliga
Začít diskusi (0)

Vrátí se Martin Adamský do sestavy Ocelářů? Klíčový útočník Třince a druhý nejúspěšnější sběratel bodů v iSport Fantasy extralize má drobné zdravotní problémy, páteční kolo proti Mountfieldu (3:6) vynechal. Jestli naskočí dnes ve Zlíně (15.30, online na www.isport.cz) se rozhodne sám a podle toho, jak se bude cítit.

„Zkusím rozbruslení a uvidím,“ říká Martin Adamský. Jeho spolupráce s Jiřím Polanským je pro Třinec klíčová. Polanský v 15 zápasech nasbíral 17 bodů (5+12), Adamský má o zápas méně a bodů 16 (10+6).

Úspěšná bodová série sehraného třineckého tandemu se odráží i v iSport Fantasy extralize. Polanský s Adamským nasbírali nejvíc bodů. Polanský jich má 219, Adamský  218 – oba se drží na prvních dvou místech bodování.

Na vyjádření Adamského po rozbruslení čekají i třinečtí trenéři Kalous s Markem. Oceláři dvakrát za sebou prohráli (2:4 v Liberci a 3:6 s Hradcem Králové), další zaváhání nechtějí připustit. Proti Mountfieldu nahradil Adamského v útočné formaci Daniel Rákos. Pokud se Adamský bude po rozbruslení cítit dobře, ve Zlíně nastoupí.

Začít diskuzi