Nevídaný kousek ve druhé hokejové lize: Soupeři nasázel sedm gólů!

Autor: mt
0
SESTŘIH: Arsenal - Chelsea 5:0. Kanonáda v derby, dvakrát se trefil Havertz
SESTŘIH: Vancouver - Nashville 1:4. Hronkův tým tentokrát otočit nedokázal

Vedoucí celek druhé hokejové ligy - západ HC Řisuty cestoval k dalšímu utkání do Jablonce nad Nisou, kde jej čekali domácí Vlci. Hosté na tento zápas asi jen tak nezapomenou, a dlouho je ze sna bude budit útočník Jablonce Michal Nevyhoštěný, který jim za jedno utkání nasázel hned sedm branek!

Hosté sice v zápase vedli, ale do bláznivé třetí třetiny již nastupovali za stavu 2:5 pro domácí Vlky. V tu chvíli měl již Nevyhoštěný, který je odchovancem Liberce a přičichl i k extraligovému hokeji, na své pažbě čtyři zářezy.

No a další tři přidal ještě ve třetí třetině a dokonale zničil doposud nejlepší defenzivu západní skupiny druhé ligy.

Řisuty se o síle domácích nepřesvědčily poprvé: Loni na Vlky nestačily v semifinále play off.