Hvězda stále není fit. Crosby kvůli zranění hlavy nestihne začátek NHL | iSport.cz
2. října 2011 • 17:44

Hvězda stále není fit. Crosby kvůli zranění hlavy nestihne začátek NHL

Autor: ČTK
Crosby se raduje jedné ze svých dvou branek do sítě Toronta
TOP VIDEA
iSport podcast: Rozhodující gól Jablonce měl platit. Sparta nevydrží hrát v tempu iSport podcast: Rozhodující gól Jablonce měl platit. Sparta nevydrží hrát v tempu
Postup na EURO a pak Anglie? Na Premiere League musíte být připraven, ví Král Postup na EURO a pak Anglie? Na Premiere League musíte být připraven, ví Král
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hvězdný kanadský útočník Sidney Crosby není ani po osmiměsíční pauze po otřesech mozku připraven vrátit se do NHL a začátek sezony určitě nestihne. Kapitán hokejistů Pittsburghu laboruje s následky zranění už od ledna a stále není připravený do hry zasáhnout.Crosby v uplynulé sezoně odehrál jen 41 zápasů, přesto stihl posbírat 66 bodů a zůstal až do konce ročníku nejproduktivnějším hráčem Penguins. První ligový duel čeká Pittsburgh ve čtvrtek ve Vancouveru.

"Ne. Nečekám, že nastoupím," potvrdil Crosby novinářům po sobotním tréninku v Detroitu, kde dnes Pittsburgh uzavře sérii přípravných zápasů. Do tréninku s týmem se olympijský vítěz z Vancouveru a držitel Stanley Cupu zapojil v polovině ledna, ale musel se vyhýbat kontaktům s ostatními.

Lékaři už dříve uvedli, že Crosbymu nedovolí vrátit se dřív, než budou mít stoprocentní jistotu jeho uzdravení. S mužstvem absolvuje cestu do Vancouveru, Calgary i Edmontonu a po návratu do Pittsburghu 10. října se zřejmě s odborníky znovu poradí, co dál.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud