2. ledna 2012 • 20:06

Plekanec se rval s parťákem! Místo přání si měnili údery pěstí

Autor: mto
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bournemouth - Man. City 0:1. Foden rozhodl o důležité výhře hostů
ZIMÁK SPECIÁL: Mrázek ať je na MS jedničkou. Budeme chtít Ludviga?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Taky vám připadá Tomáš Plekanec jako kliďas? Není to ten typ, co by egocentricky v kabině vyprávěl fóry, křičel na celé kolo nebo ve vypjatých chvílích shazoval rukavice. Ale přesto se tenhle drobný útočník v pondělí popral. A to rovnou se spoluhráčem P. K. Subbanem.Místo toho, aby si spoluhráči z týmu Montreal Canadiens vyměnili přání do nového roku, vyměnili si spolu pár úderů pěstí.

Dvaadvacetiletý bek Montrealu se začal nejdříve s českým centrem pošťuchovat, ale Plekanec poté během chvíle shodil rukavice a vrhl se na Subbana. Po chvíli je spoluhráči odtrhli.

Subban je talentovaný ofenzivní bek, ale také hodně výstřední provokatér. Soupeře si dobírá, vyplazuje na ně jazyk, zkrátka si nebere servítky.

Konflikt se spoluhráčem se teď Montrealu nehodí, tým je třetí od konce ve Východní konferenci a co víc, Plekanec a Subban spolu už jednu roztržku měli.

Je to skoro na den přesně rok, kdy se do sebe tihle dva málem pustili na tréninku. Tenkrát se do konfliktu přidal ještě - teď už bývalý hráč Montrealu - Maxim Lapierre.

Subban se už kdysi na tréninku popral se spoluhráčem Maxwellem, jenž teď obléká dres Winnipegu. A za českého hráče se staví i fanoušci v internetových diskuzích.

"To je překvapení, poprat se s někým, kdo má v Montrealu tolik respektu jako Plekanec, to teda pro Subbana není vůbec dobré," napsal jeden z diskutujících na serveru hockeyfights.com.

Vstoupit do diskuse
2
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud