27. července 2012 • 20:25

Jágr si na facebooku střílí z Voráčka: Někdo ukradl 17 milionů!

Autor:
Reklama
Jaromír Jágr si na facebooku střílí ze svého bývalého parťáka z Philadelphie Jakuba Voráčka (na snímku vlevo dělal Jágrovi na začátku sezony řidiče)
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to prostě šprýmař... Jaromír Jágr znovu ukázal, jaký má smysl pro humor. Na své oficiální facebookové stránce se vžil do role policejního šéfa a žádá lidi o pomoc při pátrání po zloději, jenž před dvěma dny ve Philadelphii ukradl 17 milionů dolarů! I když ani jednou nejmenuje, je jasné, že myslí bývalého spoluhráče Jakuba Voráčka, jenž uzavřel smlouvu s Flyers právě na tuto sumu...Podle vyhlášeného vtipálka Jágra měl Voráček i komplice – jenž, je „pohledný – s menším břichem a přízvukem.“ Koho měl na mysli? Ano, nejspíš agenta Petra Svobodu, který mu pomohl vyjednat tak lukrativní smlouvu.

Pro deník Sport už se dneska vyjádřil, že agenta, jenž vedle Voráčka zastupuje právě i jeho, považuje za kouzelníka.

„Je skvělý, že vyčaroval takovou smlouvu nejen mně, ale i jemu,“ pousmál se útočník, který v příští sezoně bude válet za zámořský Dallas.

Jágr se během poslední sezony stal i velmi aktivním na sociálních sítí, kromě facebooku (68Jagr) používá i Twitter (68jagr).

Celý Jágrův příspěvek na Facebooku najdete na www.facebook.com/68Jagr

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze