27. července 2012 • 20:25

Jágr si na facebooku střílí z Voráčka: Někdo ukradl 17 milionů!

Autor:
Reklama
Jaromír Jágr si na facebooku střílí ze svého bývalého parťáka z Philadelphie Jakuba Voráčka (na snímku vlevo dělal Jágrovi na začátku sezony řidiče)
TOP VIDEA
TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara
SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky? SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to prostě šprýmař... Jaromír Jágr znovu ukázal, jaký má smysl pro humor. Na své oficiální facebookové stránce se vžil do role policejního šéfa a žádá lidi o pomoc při pátrání po zloději, jenž před dvěma dny ve Philadelphii ukradl 17 milionů dolarů! I když ani jednou nejmenuje, je jasné, že myslí bývalého spoluhráče Jakuba Voráčka, jenž uzavřel smlouvu s Flyers právě na tuto sumu...Podle vyhlášeného vtipálka Jágra měl Voráček i komplice – jenž, je „pohledný – s menším břichem a přízvukem.“ Koho měl na mysli? Ano, nejspíš agenta Petra Svobodu, který mu pomohl vyjednat tak lukrativní smlouvu.

Pro deník Sport už se dneska vyjádřil, že agenta, jenž vedle Voráčka zastupuje právě i jeho, považuje za kouzelníka.

„Je skvělý, že vyčaroval takovou smlouvu nejen mně, ale i jemu,“ pousmál se útočník, který v příští sezoně bude válet za zámořský Dallas.

Jágr se během poslední sezony stal i velmi aktivním na sociálních sítí, kromě facebooku (68Jagr) používá i Twitter (68jagr).

Celý Jágrův příspěvek na Facebooku najdete na www.facebook.com/68Jagr

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze