27. července 2012 • 20:25

Jágr si na facebooku střílí z Voráčka: Někdo ukradl 17 milionů!

Autor:
Reklama
Jaromír Jágr si na facebooku střílí ze svého bývalého parťáka z Philadelphie Jakuba Voráčka (na snímku vlevo dělal Jágrovi na začátku sezony řidiče)
TOP VIDEA
BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle
V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to prostě šprýmař... Jaromír Jágr znovu ukázal, jaký má smysl pro humor. Na své oficiální facebookové stránce se vžil do role policejního šéfa a žádá lidi o pomoc při pátrání po zloději, jenž před dvěma dny ve Philadelphii ukradl 17 milionů dolarů! I když ani jednou nejmenuje, je jasné, že myslí bývalého spoluhráče Jakuba Voráčka, jenž uzavřel smlouvu s Flyers právě na tuto sumu...Podle vyhlášeného vtipálka Jágra měl Voráček i komplice – jenž, je „pohledný – s menším břichem a přízvukem.“ Koho měl na mysli? Ano, nejspíš agenta Petra Svobodu, který mu pomohl vyjednat tak lukrativní smlouvu.

Pro deník Sport už se dneska vyjádřil, že agenta, jenž vedle Voráčka zastupuje právě i jeho, považuje za kouzelníka.

„Je skvělý, že vyčaroval takovou smlouvu nejen mně, ale i jemu,“ pousmál se útočník, který v příští sezoně bude válet za zámořský Dallas.

Jágr se během poslední sezony stal i velmi aktivním na sociálních sítí, kromě facebooku (68Jagr) používá i Twitter (68jagr).

Celý Jágrův příspěvek na Facebooku najdete na www.facebook.com/68Jagr

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze