18. června 2014 • 13:41

Philadelphia, Ottawa nebo Montreal? O Sekáče se v NHL perou

Autor: mto
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Priske je fér, ve Spartě se z toho nepo..., říká Hašek. Slavia má v očích prach
Patrik Schick: Jeden z nejtěžších momentů v kariéře, ale...
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na draftu NHL už se mohl objevit několikrát, ale nestalo se. V zámoří o něj nebyl zájem. Jenže letos prožil Jiří Sekáč životní sezonu se Lvem Praha a rázem se o něj za mořem přetahují, na stole má prý nabídky rovnou z osmi klubů! Účastník letošního mistrovství světa si tak může s klidem dát nohy na stůl a vybírat, kam se dál v kariéře vydat. Jedno je jasné, nejlepší liga světa ho nemine.Na ledě udivoval rychlostí a přhledem, nebál se udělat kličku, s chutí zahrál do těla. Takhle viděli Sekáče fanoušci v letošním ročníku KHL. A tyto výkony ho také posunuly k vysněné NHL. Osm týmů už podle analytika Vishala Hussaina z Oshawy předložilo nabídku, největší zájem prý mají v Ottawě, New Jersey, Montrealu a Philadelphii.

Právě u Flyers mají navíc dobrou zkušenost z posledního ročníku. Naprosto neznámý Rakušan Michael Raffl se probojoval do prvního týmu a ihned si v něm našel svoje místo. To všechno za pouhý milion dolarů. Jeho cestu by teď mohl dvaadvacetiletý Sekáč následovat.

"Většina lidí tady o něm nikdy neslyšela, ale měli byste ho pozorně sledovat. Odehrál skvělou sezonu v KHL a hodně odborníků věří, že je připraven rovnou naskočit do NHL," řekl prominentní analytik televziní stanice TSN Bob McKenzie.

Kam povedou další kroky rodáka z Kladna bude jasné po 1. červenci.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud