29. listopadu 2014 • 22:35

Voráček dál boduje! 1+1 proti Rangers, jeho tým ale padl

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Nejproduktivnější český hokejista v NHL Jakub Voráček se v dnešním odpoledním utkání na ledě New York Rangers gólem a asistencí podílel na obou brankách Philadelphie. Flyers však v Madison Square Garden prohráli 2:5.

Voráček nejprve ve 14. minutě přispěl k brance Niklase Grossmanna a ve 29. minutě střelou z úhlu v přesilovce poslal poprvé a naposledy Philadelphii do vedení. Rangers však obrat ve skóre na 1:2 nezlomil a otočili zápas čtyřmi góly. Dvakrát se trefil Derick Brassard.

Pětadvacetiletý Voráček vylepšil svou bilanci v této sezoně na 32 bodů za devět branek a 23 asistencí. Posunul se bod za lídra bodování NHL Sidneyho Crosbyho z Pittsburghu.

NY Rangers - Philadelphia 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Branky: 3. a 44. Brassard, 32. Fast, 50. Miller, 60. Stempniak - 14. Grossmann (Voráček), 29. Voráček. Střely na branku: 35:23. Diváci: 18.006.