7. května 2018 • 19:00

Fanoušek nadával hvězdě Jets. Za ním seděli hráčovi rodiče

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0! Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0!
Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už jen jedno jediné utkání chybí Winnipegu k tomu, aby vyřadil vítěze základní části z Nashvillu a postoupil do finále Západní konference. A to vůbec poprvé v historii. Velkou zásluhu na tom má také "drtikol" Dustin Byfuglien, který v pěti zápasech nasbíral 7 bodů a drtí soupeře mohutnou postavou. Příznivci Predators si ho zrovna neoblíbili, o čemž se přesvědčili také jeho rodiče.Čtyři branky dal Byfuglien v letoším play off a všechny v sérii proti Predators. Tím si určitě ve státě Tennessee moc přátel nezískal. Ještě víc ale asi na stadionu Nashvillu vadí, jakým způsobem tenhle prakticky stodvacetikilový borec ničí své soupeře. Na začátku série například při rvačce v jedné ruce držel Austina Watsona a v druhé Romana Josiho. Oba se silákovi marně snažili vysmeknout...

I proto se na něj v hledišti příznivci v hořčicově žlutých dresech nadmíru soustředí. Jedním z nich byl také Ben McGreevy, který pro CBC Sports povyprávěl svůj příběh. K Byfuglienovi se totiž nakonec dostal blíže, než po vyřčení všechmožných druhů nadávek asi čekal.

„Za mnou seděli dva lidé, kteří vždycky, když jsem na něj něco křičel, začali se smíchem. Ve finále jsem přidal "Byfugliene, jsi ta největší sr***a na ledě", a to málem padli na zem," vykládal příznivec Predators.

V tu chvíli se, dle svých slov, rozhodl, že se otočí a oběma fanouškům své chování vysvětlí. „Chtěl jsem, aby věděli, že to dělám proto, že to je prostě vážně dobrý hráč a oni mi jen řekli, že je všechno v pořádku, že jim to vlastně vůbec nevadí a že jim to přijde vtipné, protože to je jejich syn," pokračoval McGreevy.

„Musím říct, že jsem rychle ztratil řeč," vzpomínal hokejový příznivec poté, co poznal hráčovu matku a nevlastního otce. „Nemohl jsem ze sebe najednou dostat ani slovo a začal jsem se zadrhávat. Vždyť jsem jim přímo pred očima urážel dvě hodiny syna," vzpomínal.

Rodiče byli ale úplně v pohodě a dokonce skrz fanouškův twitter odpověděli na několik dotazů. Například čím syna krmili, když byl malý...

Z úhlu se pokusil Dustin Byfuglien překonat gólmana Pekku Rinneho
Z úhlu se pokusil Dustin Byfuglien překonat gólmana Pekku Rinneho

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze