Klesla bude chybět až pět týdnů | iSport.cz
6. ledna 2009 • 16:14

Klesla bude chybět až pět týdnů

Autor: ČTK
Rostislav Klesla a Brad May
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český hokejista Rostislav Klesla bude Columbusu v NHL až čtyři týdny chybět. Šestadvacetiletý obránce se zranil v sobotním utkání na ledě St. Louis.Klub pouze zveřejnil, že Klesla má problémy v dolní části těla, podle jiných zámořských zdrojů jde o zranění chodidla.Klesla se přitom do sestavy Blue Jackets vrátil 23. prosince po více než měsíční pauze způsobené pochroumaným kotníkem.

V tomto ročníku nastoupil jen v 19 zápasech a připsal si pět bodů za gól a čtyři asistence. Problémy měl v sezoně i se zápěstím.

Minimálně týden bude Columbusu chybět i útočník Jiří Novotný, jenž má problémy se zraněním v horní části těla. Pětadvacetiletý centr v této sezoně odehrál 25 zápasů, v nichž si připsal gól a tři asistence.

Témata:  sport, hokej, nhl, klesla, columbus
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud