Rudá záře nad Košicemi! Hokejistům vzplál stadion | iSport.cz
12. října 2012 • 11:54

Rudá záře nad Košicemi! Hokejistům vzplál stadion

Autor: ČTK

Hokejistům Košic v noci na dnešek hořelo v jejich Steel areně, a museli kvůli tomu odložit dva zápasy extraligy. Dnes měli svěřenci českého trenéra Radima Rulíka přivítat Zvolen, v neděli Poprad. Hasiči předběžnou škodu odhadli na 200.000 eur (zhruba pět milionů korun).Požár v trafostanici vypukl po půl jedenácté večer a hasiči ho likvidovali skoro do půl jedné. Podle klubového webu byl způsoben technickou závadou. Hala momentálně nemá elektřinu a policisté i hasičský sbor vedou vyšetřování.

"Vzhledem k situaci přes víkend nebudeme na ledě a doufáme, že v pondělí už budeme bruslit. Předpokládám, že v extraligovém programu budeme pokračovat příští pátek," řekl na tiskové konferenci trenér Rulík, který má v týmu krajany Alexandra Hyláka, Michala Šedu a Pavla Kuběnu.

Náhradní termíny odložených zápasů zatím nebyly stanoveny. "V této chvíli pracujeme na tom, abychom mohli vyjet na led v pondělí jinde, pokud by to ještě nebylo možné v Steel areně. Na víkend jsme se těšili, čekali jsme dva atraktivní soupeře, ale musíme se přizpůsobit situaci i následnému zhuštěnému programu tak, abychom to zvládli," dodal Rulík.

 
Články odjinud


Články odjinud