Hudler odmítl MS, Hadamczik je v klidu: Je to jeho věc... | iSport.cz
22. dubna 2012 • 20:44

Hudler odmítl MS, Hadamczik je v klidu: Je to jeho věc...

Autor: mir
Vstoupit do diskuse
0
Jiří Hudler reprezentaci odmítl, chce jednat o smlouvě v NHL...
TOP VIDEA
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jiří Hudler vzkázal: Ne, děkuji, nejedu. Ofenziva národního týmu pro mistrovství světa ve Švédsku a Finsku (4. – 20. května) se bude muset obejít bez útočníka Detroitu. Ten prostřednictvím svého zástupce Petra Svobody vzkázal vedení reprezentace, že kvůli absenci kontraktu v NHL pro příští sezonu turnaj vynechává.Red Wings proti jeho startu na šampionátu nic neměli, což může značit i to, že s rodákem z Olomouce už nepočítají. Přesto Hudler raději nemíní riskovat případné zranění, které by mu mohlo zkomplikovat vyjednávání o penězích v zámoří.

„Jirka ve spojení se svým agentem se rozhodli, že mistrovství vynechá, protože se jim nepodařilo vyřešit novou smlouvu. Tu původně chtěli uzavřít ještě před šampionátem,“ uvedl pro deník Sport Slavomír Lener, generální manažer týmu.

Kouč Alois Hadamczik zůstává v klidu, zpráva o Hudlerově absenci jej rozhodně nezaskočila tolik jako nedávné NE brankáře Ondřeje Pavelce. Nicméně se podivil, že 28letý útočník změnil svůj postoj k reprezentaci.

Při nedávné Lenerově návštěvě v USA Hudler údajně odsouhlasil příjezd na MS v případě, že to půjde. Tyto okolnosti nastaly, jeho tým vypadl ve Stanley Cupu s Nashvillem.

„Generálnímu manažerovi nedávno slíbil účast na mistrovství světa v případě vyřazení z play off. Teď kvůli smlouvě nejede. Je to jeho věc. My potřebujeme hráče, kteří jsou odhodlaní v daný termín nechat na ledě všechno,“ prohlásil dnes večer trenér reprezentace.

Více informací k aktuálnímu stavu hokejové reprezentace čtěte v pondělním deníku Sport!

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud