To muselo bolet! Sedin vrazil do otevřené střídačky a málem nedohrál | iSport.cz
20. května 2013 • 08:17

To muselo bolet! Sedin vrazil do otevřené střídačky a málem nedohrál

Autor: mto
Vstoupit do diskuse
0
Daniel Sedin se svíjí na střídačce.
TOP VIDEA
Útočnou sílu máme, ale musíme to potvrdit, říká Kozák
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Když hokejisté Švédska křepčili s pohárem pro mistry světa a zlatými medailemi na krku, on jako jediný měl právo na to, se mračit. Útočník Daniel Sedin totiž v průběhu třetí třetiny bolestivě narazil do otevřených dvířek střídačky a musel vynechat pár střídání.Bylo vidět, že bolest je to co právě cítí. A pořádně. Švédský reprezentant, který posílil národní tým poté, co jeho Vancouver vypadl z bojů o Stanley Cup, seděl schoulený na kraji střídačky a čekal, jestli mu bolest dovolí naskočit zpátky do zápasu a oslavit s kamarády triumf mistrů světa. A vyšlo to.

"Byl jsem ve finále Stanley Cupu, vyhrál jsem olympijské zlato a teď mistrovský titul na domácím ledě. Myslím, že to je fakt parádní," řekl útočník pro thestar.com.

Komické na celé situaci bylo to, že když Sedin ležel v bolestech ve dveřích od střídačky, vesele si okolo něj prošel jeden z jeho spoluhráčů, jako by se vlastně nedělo nic zvláštního...

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud