29. dubna 2015 • 06:00

FANTASY MS: Rozhodli jste v anketě o rozpočtu či počtu výměn

Autor: spo, bke
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pastova show, oslavy na střeše autobusu a narvaný Staromák
Irgl rozebírá mistry. Rulíkovi dodávalo sílu… Pasta bude jezdit dál, Kaše mě překvapil
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konečnou podobu pravidel oblíbené Fantasy hry, kterou jsme pro vás připravili k MS v hokeji, jste mohli ovlivnit i vy sami. V anketě portálu iSport.cz jste rozhodli, jak velký rozpočet budete mít k dispozic (120 milionů), kolik bude výměn hráčů v základních skupinách (50), a také jste si rozhodli o tom, kolik hráčů z jednoho týmu si budete moct dát do vaší sestavy (5).Zde se registrujte do iSport Fantasy k MS v hokeji >>

Hokejová horečka stoupá, Fantasy MS v hokeji poutá velký zájem fanoušků. Proto jsme se rozhodli, abyste sami mohli ovlivnit konečnou podobu vaší oblíbené hry. Zde jsou klíčové otázky, o kterých můžete hlasovat.

1. Původní verze rozpočtu má výši 100 000 000 korun, se zvyšujícím se počtem hvězd, které se valí do Prahy, začíná být tato výše rozpočtu pro řadu soutěžících problematická. Jak to vidíte vy?

2. Chcete dát větší průchod svým sympatiím k reprezentaci, které (kromě českého týmu) fandíte? Chcete mít možnost nasadit do sestavy až pět hokejistů ve stejném dresu?

3. Počet výměn v základních skupinách je stanovený na 30. Chtěli byste mít větší možnost míchat se sestavou?

Pozn.: V play off se hrají všechny zápasy daného kola v jeden den, takže budete mít automaticky spuštěnou divokou kartu.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud