6. května 2016 • 04:30

ANKETA: Vyberte ideální pětku z největších hvězd MS v hokeji

Autor:
TOP VIDEA
TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče TOP góly 20. kola La Ligy: Williamsův zázračný volej a povedená rána Modriče
Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek Český tým pro olympiádu? Líbí se mi, že máme jistotu v bráně, hlásí Dominik Hašek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rostoucí hvězdy i zkušení matadoři se sadou medailí. Mistrovství světa v hokeji, které dnes startuje v Rusku, nabízí spoustu zajímavých jmen, jež se vyplatí sledovat. Zkuste si vybrat z největších osobností šampionátu a složit z nich jednu ideální pětku! V galerii si pak můžete projít základní charakteristiku jednotlivých hráčů.Seznamte se v galerii s největšími hvězdami MS v Rusku a pak vyberte ideální sestavu v naší anketě!

Reto Berra (Švýcarsko) - V dresu Colorada toho kvůli zranění letos moc neodehrál, pomohl Švýcarsku k senzačnímu stříbru na MS v roce 2013.
Reto Berra (Švýcarsko) - V dresu Colorada toho kvůli zranění letos moc neodehrál, pomohl Švýcarsku k senzačnímu stříbru na MS v roce 2013.

Vše o MS v hokeji 2016 najdete ZDE »

Fantasy MS v hokeji: Sestavte si tým a vyhrajte tablety, playstation či puk podepsaný Jágrem – čtěte ZDE »

Hlasování skončilo

V této anketě jste mohli hlasovat od 5. května 2016 12:05 do 6. května 201618:00


Brankáři
Obránci
Útočníci

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze