Ondřej Kuchař
9. května 2018 • 20:32

Definitivní ANO! Pastrňák s Krejčím se ve čtvrtek připojí k národnímu týmu

Reklama
TOP VIDEA
 Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně
Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z KODANĚ | Formality vyřízeny. David Pastrňák a David Krejčí dostali od manažera a doktorů Bruins propustku a v této chvíli už čekají v Bostonu na letadlo. Ve čtvrtek v 9 hodin by měli přistát v Kodani a okamžitě se připojit k reprezentaci. Jejich večerní start v utkání s Ruskem je zatím s otazníkem. „Uvidíme po příletu. Na led s týmem do rozbruslení ale půjdou,“ prozradil manažer národního týmu Jiří Fischer.Manažer Bostonu Don Sweeney poslal Jiřímu Fischerovi email, v jehož příloze se nacházel dokument s razítkem potvrzující uvolnění Davidů Krejčího a Pastrňáka pro potřeby národního týmu na mistrovství světa v Dánsku.

„Oba byli z klubu definitivně uvolněni a ve čtvrtek ráno se připojí k národnímu týmu. Prošli zdravotní prohlídkou i pohovorem s generálním manažerem. Teď čekají na letadlo, kde linkou letí z Bostonu do Amsterdamu a následně sem do Kodaně, kde by měli být v 9 hodin dopoledne,“ řekl Fischer.

Měli by stihnout rozbruslení, které startuje v 11:45. Dá se očekávat, že budou chtít naskočit i do večerního důležitého zápasu s Ruskem. „Na letišti na ně bude čekat auto, které je okamžitě přepraví do hotelu na týmovou poradu. Zapojit by se měli už do poledního rozbruslení před večerním utkáním. Po příletu se uvidí, jestli budou připravení i k zápasu,“ dodal reprezentační GM.

Ze zájmu obou hvězd přijet týmu pomoct je nadšený. Pochvaloval si i jednání se Sweeneyem.

„Kluci měli zájem okamžitě po tom, co vypadli. Don Sweeney tomu dal zelenou. Finalizování trvalo asi dva dny. Jsem rád, že všechno dopadlo, jak jsme chtěli,“ uzavřel Fischer.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze