Ondřej Kuchař
9. května 2018 • 20:32

Definitivní ANO! Pastrňák s Krejčím se ve čtvrtek připojí k národnímu týmu

Reklama
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z KODANĚ | Formality vyřízeny. David Pastrňák a David Krejčí dostali od manažera a doktorů Bruins propustku a v této chvíli už čekají v Bostonu na letadlo. Ve čtvrtek v 9 hodin by měli přistát v Kodani a okamžitě se připojit k reprezentaci. Jejich večerní start v utkání s Ruskem je zatím s otazníkem. „Uvidíme po příletu. Na led s týmem do rozbruslení ale půjdou,“ prozradil manažer národního týmu Jiří Fischer.Manažer Bostonu Don Sweeney poslal Jiřímu Fischerovi email, v jehož příloze se nacházel dokument s razítkem potvrzující uvolnění Davidů Krejčího a Pastrňáka pro potřeby národního týmu na mistrovství světa v Dánsku.

„Oba byli z klubu definitivně uvolněni a ve čtvrtek ráno se připojí k národnímu týmu. Prošli zdravotní prohlídkou i pohovorem s generálním manažerem. Teď čekají na letadlo, kde linkou letí z Bostonu do Amsterdamu a následně sem do Kodaně, kde by měli být v 9 hodin dopoledne,“ řekl Fischer.

Měli by stihnout rozbruslení, které startuje v 11:45. Dá se očekávat, že budou chtít naskočit i do večerního důležitého zápasu s Ruskem. „Na letišti na ně bude čekat auto, které je okamžitě přepraví do hotelu na týmovou poradu. Zapojit by se měli už do poledního rozbruslení před večerním utkáním. Po příletu se uvidí, jestli budou připravení i k zápasu,“ dodal reprezentační GM.

Ze zájmu obou hvězd přijet týmu pomoct je nadšený. Pochvaloval si i jednání se Sweeneyem.

„Kluci měli zájem okamžitě po tom, co vypadli. Don Sweeney tomu dal zelenou. Finalizování trvalo asi dva dny. Jsem rád, že všechno dopadlo, jak jsme chtěli,“ uzavřel Fischer.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 15. kola Fortuna ligy »

16. kolo Fortuna ligy:

Liberec - Plzeň (pá 23.11., 18:00), Dukla - Teplice (pá 23.11., 18:00), Karviná - Slavia (so 24.11., 14:00), Baník Ostrava - Slovácko (so 24.11., 17:00), Zlín - Opava (so 24.11., 17:00), Bohemians - Příbram (so 24.11., 17:00), Olomouc - Ml. Boleslav (ne 25.11., 15:00), Sparta - Jablonec (ne 25.11., 17:00)

Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze