Pro dobrou věc! Novotný věnoval origiální dres nadaci Hvězdný bazar | iSport.cz
5. února 2015 • 14:32

Pro dobrou věc! Novotný věnoval origiální dres nadaci Hvězdný bazar

Autor: zej
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Jablonec - Teplice: Kubistův angličan! Dělovka s odrazem o tyč zapadla do sítě, 3:0
RENTGEN: Stanciu v životní formě? Slávista vévodí útočným metrikám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Myslí nejenom na to, aby potěšili hokejové fanoušky svou hrou. Ale chtějí pomoct i jinak. Proto ještě před dnešním zápasem proti Rusům (od 18.30 hodin v Karlových Varech) věnoval útočník Jiří Novotný nadaci Hvězdný bazar svůj originální hraný dres s kapitánským céčkem z MS 2013. Výtěžek poputuje paraplegikům.Vědí, že ne každý má to štěstí sportovat jako ostatní. Proto se hokejisté snaží pomoct "dobré věci." Stabilní útočník reprezentace Jiří Novotný tedy jako řada jiných celebrit nejen ze sportovního světa předal svůj dres nadaci Hvězdný bazar.

"Je to ten nejmenší způsob, jak můžu pomoct. Doufám, že o dres bude zájem a bude se líbit," reagoval útočník, jenž přesně v tomto úboru vedl národní tým v roce 2013 jako kapitán při šampionátu ve Švédsku. Pro zájemce v dražbě je to tedy cenný úlovek!

"Hokej mám moc rád. Je super, že je to tedy dres zrovna od něj," reagoval Robin Beránek, jeden z paraplegiků, který dres převzal. A pracuje pro nadaci Hvězdný bazar. Výtěžek z dražby poputuje právě na pomoc lidem, kteří jsou upoutaní po vážném zranění na invalidní vozík.

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021 - Riga, Lotyšsko

Mistrovství světa v hokeji se v roce 2021 bude konat od 21. května do 6. června v Rize. Český tým odehraje základní skupinu A, ve které se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem.
Program Tabulka Rozpis zápasů Nominace a soupiska Stadiony

Euro Hockey Tour

České hokejové hry Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud