Finové jsou velkými favority, experti jsou ale opatrní | iSport.cz
7. února 2020 • 15:03

Finové jsou velkými favority, experti jsou ale opatrní

Autor: jos
Trenér hokejové reprezentace Miloš Říha.
TOP VIDEA
TOP 5 extrémních sportů: sjezd aktivní sopky nebo skákání z útesu do moře
Co s ligou? LFA se bude řídit pokynem UEFA, aby se soutěže dohrály
VŠECHNA VIDEA ZDE

Napraví čeští hokejisté v sobotní bitvě s Finskem předchozí neúspěch se Švédy. Všechno napovídá tomu, že skvělý vstup do Euro Hockey Tour už je dávnou minulostí a aktuální výkony týmu trenéra Miloše Říhy jsou tak trochu rozpačité. „V utkání s Finskem bude český výběr podle všeho tak trochu za outsidera,“ říká Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance před bitvou se Seveřany.Co Světlíkovou k neveselé prognóze vedlo? „Třiaosmdesát procent sázejících si u Chance vsadilo na výhru finského celku v kurzu 2,10:1,“ vysvětluje. Dvanáct procent tipérů tuší, že zápas neskončí po šedesáti minutách a na tiket zařadilo remízu. „Hodně se sází i na to, že Finsko vyhraje s handicapem 1,5 branky v kurzu 2,97:1,“ dodává Světlíková.

A jaké jsou tedy vyhlídky českého týmu? „Na výhru českého týmu evidujeme jen pět procent přijatých sázek, kurz se proto vyšplhal na hodnotu 2,88:1. Takže, kdo bude věřit Česku, může sázet v lákavějším kurzu,“ doplňuje mluvčí společnosti s tím, že není radno český tým odepisovat.

 

MS v hokeji 2020 zrušeno

Mistrovství světa v hokeji se mělo konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Kvůli šíření koronoviru však IIHF šampionát 21. března zrušila. Český tým měl odehrát základní skupinu A v Lausanne, kde by se postupně střetl se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem. Příští MS v hokeji proběhne od 7. května 2021 v Minsku a Rize.

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusla na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud