Finové jsou velkými favority, experti jsou ale opatrní | iSport.cz
7. února 2020 • 15:03

Finové jsou velkými favority, experti jsou ale opatrní

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
Trenér hokejové reprezentace Miloš Říha.
TOP VIDEA
Slavia - Slovácko: Malínský předložil míč Kuchtovi, ten doklepává do sítě! Ale pískán ofsajd
Teplice - Baník: Fillo si srazil rohový kop do vlastní sítě, 2:1 pro Skláře!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Napraví čeští hokejisté v sobotní bitvě s Finskem předchozí neúspěch se Švédy. Všechno napovídá tomu, že skvělý vstup do Euro Hockey Tour už je dávnou minulostí a aktuální výkony týmu trenéra Miloše Říhy jsou tak trochu rozpačité. „V utkání s Finskem bude český výběr podle všeho tak trochu za outsidera,“ říká Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance před bitvou se Seveřany.Co Světlíkovou k neveselé prognóze vedlo? „Třiaosmdesát procent sázejících si u Chance vsadilo na výhru finského celku v kurzu 2,10:1,“ vysvětluje. Dvanáct procent tipérů tuší, že zápas neskončí po šedesáti minutách a na tiket zařadilo remízu. „Hodně se sází i na to, že Finsko vyhraje s handicapem 1,5 branky v kurzu 2,97:1,“ dodává Světlíková.

A jaké jsou tedy vyhlídky českého týmu? „Na výhru českého týmu evidujeme jen pět procent přijatých sázek, kurz se proto vyšplhal na hodnotu 2,88:1. Takže, kdo bude věřit Česku, může sázet v lákavějším kurzu,“ doplňuje mluvčí společnosti s tím, že není radno český tým odepisovat.

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2021

Mistrovství světa v hokeji se v Bělorusku a Lotyšsku bude konat od 21. května do 6. června 2021. Hokejový šampionát proběhne po roční pauze, která byla způsobena nemocí COVID-19, kvůli které IIHF šampionát  zrušila. Český tým odehraje základní skupinu A v Minsku, kde se střetne se Švédskem, Ruskem, Švýcarskem, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Běloruskem. Skupinu B hostí lotyšská Riga.
Termín Program Stadiony a města

Euro Hockey Tour

Švédské hokejové hry Channel One Cup Karjala Cup

Tipsport Extraliga

Play off zrušeno, letošní ročník bez mistra Přestupy ONLINE

Hokejové vybavení * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud