Ondřej Kuchař
Premium
3. března 2022 • 12:30

Pacina: hrdina, nebo prázdná bublina? Kouč Češek čelí kritice za své výroky

Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Příbram - Pardubice: Se Starkou na „balkónku“ sledují baráž i Vémola s Rittigem
98 gólů sešívaných v ligové sezóně 22/23
VŠECHNA VIDEA ZDE

Od fanoušků slyší potlesk. Nebojí se natvrdo pojmenovat problémy, neschovává se za fráze. Je kritikem českého hokeje i společnosti. Uvnitř hnutí je však Tomáš Pacina pro několik lidí kolem ženského hokeje jen líbivě mluvícím člověkem s výborným PR. „Přivlastňuje si úspěchy všech lidí, kteří tady před ním ženský hokej budovali,“ říká úspěšný domácí trenér Roman Kosina. „Nemám k tomu co říct,“ reaguje kouč ženské reprezentace.Na olympiádě dovedl z pozice hlavního trenéra ženský národní tým při premiéře pod pěti kruhy k sedmému místu. Rovnou na místě Tomáš Pacina popsal své zklamání a přiznal, že pomýšlel výše. Tsunami v hokejovém rybníce však vyvolal po příletu z Pekingu, kdy rovnou zamířil za někdejším volejbalovým koučem Zdeňkem Haníkem do podcastu Přes příkop.

V něm tvrdě zkritizoval hráčky. Po turnaji prý až na jednu jen hledaly výmluvy, vzájemně si dokonce nepřály góly. Jiné, které zůstaly mimo olympijskou soupisku, se pak údajně na sociálních sítích radovaly z proher národního týmu.

Právě tohle několik lidí v českém ženském hokeji namíchlo.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací
Vstoupit do diskuse
1

MS hokej 2023 ONLINE - Mistrovství světa v ledním hokeji

Čtvrtfinále Česko - USA Výsledky Tabulky skupin Pavouk play off Soupiska Stadiony Rozhodčí Hokej dnes v TV Sestřihy MS v hokeji 2024

Mistrovství světa v ledním hokeji 2023 se konalo od 12. do 28. května ve Finsku a Lotyšsku. Zápasy elitní skupiny MS hostí Riga a Tampere, kde se odehrála i většina zápasů vyřazovací části turnaje. Česká hokejová reprezentace se ve skupině B postupně utkala se Slovenskem, Kazachstánem, domácím Lotyšskem, Slovinskem, Norskem, Švýcarskem a Kanadou a zajistila si postup do čtvrtfinále, ve kterém podlehla výběru USA 0:3.

Hokej dnes * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Play off
Články odjinud


Články odjinud