31. října 2008 • 19:07

Kratěnu nahradí Nedorost, Platila Kutlák

Autor:
Broš s Kratěnou se radují ze vstřeleného gólu
TOP VIDEA
Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr Baráž? Je to pro mě motivace dál trénovat a nekončit, prohlašuje Jágr
Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové Zimní olympiáda objektivem fotografky Deníku Sport Barbory Reichové
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Hokejový útočník Ondřej Kratěna se nepředstaví příští týden v dresu národního týmu na turnaji Karjala ve Finsku. Kratěna se kouči omluvil, protože si chce doléčit zranění.Reprezentační přestávku chce opora pražské Sparty využít k doléčení. ČTK o tom informoval tiskový mluvčí Českého svazu ledního hokeje Pavel Bárta.

Místo Kratěny byl do národního týmu pozván šestadvacetiletý Václav Nedorost z Liberce.

Dvojnásobný juniorský mistr světa tak bude mít šanci na úvodním turnaji seriálu Euro Hockey Tour rozšířit počet devíti startů v seniorské reprezentaci. Naposledy nastoupil za český tým v prosinci 2004 v Moskvě.

Kvůli zranění se omluvil také obránce Čeljabinsku Jan Platil, kterého nahradí Zdeněk Kutlák ze švýcarského celku Ambri-Piotta.

ČTK o tom informoval mluvčí Českého svazu ledního hokeje Pavel Bárta, podle kterého má Platil poraněné zápěstí.

Osmadvacetiletý Kutlák startoval v roce 2006 na mistrovství světa v Lotyšsku, odkud má stříbrnou medaili. V příštím týdnu může rozšířit svou bilanci 22 reprezentačních startů.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze