Mladíci nestačili na Finy

0
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…

Čeští hokejisté do osmnácti let prohráli na turnaji pěti zemí v Zuchwilu s Finskem 4:5 po samostatných nájezdech. V tabulce je výběr trenérů Zdeňka Čecha a Radka Kampfa na druhém místě.

V pondělí čeká české reprezentanty závěrečný zápas s Německem.

Finové sice po dvou využitých přesilovkách rychle získali náskok 2:0, český tým však do konce druhé třetiny dokázal otočit skóre.

V třetí části hry ho pak Ondřej Havlíček ještě jednou poslal do vedení, ale Tallberg tři a půl minuty před koncem vyrovnal a v nájezdech pak rozhodl o finské výhře Mattila.

Druhý dnešní zápas Německo - Slovensko začne v 18:30.

Finsko - Česko 5:4 po sam. nájezdech (2:1, 0:2, 2:1 - 0:0)
Branky ČR: Heřman, Šenkeřík, Palát, Havlíček.

Pořadí:
1. Finsko 5 bodů (skóre 9:6), 2. Česko 4 (12:12), 3. Švýcarsko 3 (9:7), 4. Slovensko 3 (7:7), 5. Německo 0 (2:7).

0

MS hokej 2024 ONLINE - Mistrovství světa v ledním hokeji

Program Vstupenky Sestřihy z MS Výsledky MS v hokeji 2023 MS hokej U20

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 se vrací do Česka. Od 10. do 26. května 2024 bude hostit MS v hokeji Praha a Ostrava. Česká hokejová reprezentace odehraje všechny zápasy v Praze, ve skupině B se postupně utká s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.