Miroslav Horák
9. dubna 2012 • 16:31

Bartoška s Donutilem jsou na místě. Finále extraligy může začít

Reklama
TOP VIDEA
Sparta - Opava: Kanga poslal Letenské do vedení 1:0. Skákavá střela prošla za Šroma Sparta - Opava: Kanga poslal Letenské do vedení 1:0. Skákavá střela prošla za Šroma
SESTŘIH: Zlín - Mladá Boleslav 3:2. Zlín otočil 0:2 a zdolal Boleslav
SESTŘIH: Zlín - Mladá Boleslav 3:2. Zlín otočil 0:2 a zdolal Boleslav
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Jiří Bartoška navlečený v dresu Pardubic a Miroslav Donutil v brněnském trikotu. Tak oba skvělí herci stráví první finálový duel o krále extraligy, který vypukne v 17:10. Dva patroni finálových soupeřů dorazili do dějiště extraligového vyvrcholení. Hodinu před prvním zápasem zaparkovali černý luxusní vůz na parkovišti před pardubickou arénou, zrovna ve chvíli, kdy si domácí hráči i jejich soupeř zahřívali svaly při fotbalovém bagu.Oba se pak vydali se do útrob stadionu za vedením domácího klubu.

„Nazdáááár!“ vítal ve dveřích oba hosty Zbyněk Kusý, generální manažer Pardubic.

Jiří Bartoška je považován za pardubického patriota. Narodil se sice v Děčíne, ale až do svých osmnácti žil ve městě perníku. A jeho parťák Donutil?

To je kovaný Brňák, což každý dobře ví. A obrovský fanoušek Komety, jenž nechyběl už na předchozích utkáních  družiny kouče Venery.

„Oba skvělí herci okoření atmosféru extraligového finále. Pro Jiřího Bartošku máme pochopitelně připravený náš dres a věříme, že i Miroslav Donutil přijede v brněnském. Jsme rádi, že oba přijali naše pozvání,“ těšil se Kusý dopředu na herecké celebrity.

Dvě české osobnosti se chystají na hokejové finále.
480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze