Miroslav Horák
9. dubna 2012 • 16:31

Bartoška s Donutilem jsou na místě. Finále extraligy může začít

Reklama
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu
ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Jiří Bartoška navlečený v dresu Pardubic a Miroslav Donutil v brněnském trikotu. Tak oba skvělí herci stráví první finálový duel o krále extraligy, který vypukne v 17:10. Dva patroni finálových soupeřů dorazili do dějiště extraligového vyvrcholení. Hodinu před prvním zápasem zaparkovali černý luxusní vůz na parkovišti před pardubickou arénou, zrovna ve chvíli, kdy si domácí hráči i jejich soupeř zahřívali svaly při fotbalovém bagu.Oba se pak vydali se do útrob stadionu za vedením domácího klubu.

„Nazdáááár!“ vítal ve dveřích oba hosty Zbyněk Kusý, generální manažer Pardubic.

Jiří Bartoška je považován za pardubického patriota. Narodil se sice v Děčíne, ale až do svých osmnácti žil ve městě perníku. A jeho parťák Donutil?

To je kovaný Brňák, což každý dobře ví. A obrovský fanoušek Komety, jenž nechyběl už na předchozích utkáních  družiny kouče Venery.

„Oba skvělí herci okoření atmosféru extraligového finále. Pro Jiřího Bartošku máme pochopitelně připravený náš dres a věříme, že i Miroslav Donutil přijede v brněnském. Jsme rádi, že oba přijali naše pozvání,“ těšil se Kusý dopředu na herecké celebrity.

Dvě české osobnosti se chystají na hokejové finále.
480p 360p 240p

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze