Autor: rou
0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

EXKLUZIVNÍ VIDEO | Do konce zápasu zbývaly necelé dvě minuty, hokejisté Vítkovic prohrávali v Liberci 2:5... Když v tu chvíli domácí Jakub Valský příliš těsně dorážel na brankáře Málka, Tomáš Kudělka to nevydržel a svého soupeře vyzval na pěstní souboj. Ten ovšem dopadl stejně jako celé utkání – výpraskem pro vítkovického hráče.

O tři centimetry vyšší a tři kila těžší Kudělka zůstal po strkanici za brankou v klinči s Valským a shodil rukavice. Liberecký útočník už ho v tu chvíli držel za límec a stačila mu jedna pěst, aby soka vyřídil.

Kudělka dostal dva přesné zásahy, třetímu direktu jen těsně unikl. Valský ho nicméně začal stahovat k zemi a poslední ranou zezadu ho dorazil. Domácí fanoušci, kteří si užívali probuzení libereckých střelců, tak mohli slavit ještě jednoho hrdinu...

Oba kohouti vyfasovali za bitku 4 + 10 minut, na vítězství Liberce 5:2 už se ale nic nezměnilo...