Autor: tej
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
SESTŘIH: Brighton - Manchester City 0:4. Titul je blíž, zářil Foden

Tohle Michal Trávníček určitě nečekal! Ve 41. minutě utkání proti Olomouci podrazil Majeského a sudí ho poslal na dvě minuty na trestnou lavici. Když se ovšem blížil konec jeho trestu, nad hlavou mu prasklo plexisklo ve střeše u boxu trestoměřičů a vysypalo se mu přímo na hlavu. Hráči tak museli počkat, než se střepy uklidily.

Hosté: 35:39. Buc, 37:54. Marosz

Domácí: Francouz (Soukup) – Kubát, Chaloupka, Šlégr, Pavlík, Pavelka, Gula, Frolo, Štindl – Lukeš, Hübl, Jánský – Ručinský, Hanzl, Petružálek – Trávníček, Gerhát, Martynek – Jurčík, Šrámek, Písařík

Hosté: Trvaj (Vošvrda) – Staněk, Vyrůbalík, Majeský, Jaroměřský, Škůrek, Ondrušek, Bartoň – Rác, Marosz, Cibák – Rachůnek, Patera, Řípa – Zuzin, Herman, Matai – Diviš, Knotek, Buc – Vodný

Šír, Hradil – Barvíř, Blümel

Zimní stadion Ivana Hlinky

4565 diváků

Litvínovský kapitán Michal Trávníček si své vyloučení ze 41. minuty, kdy podrazil olomouckého Majeského bude určitě pamatovat. Jeho tým sice v oslabení branku nedostal, za to se dočkal mnohem kurióznější situace. Těsně před vypršením trestu se na něj totiž vysypalo plexisklo ze stříšky boxu trestoměřičů.

Michala Trávníčka zasypalo na trestné lavici plexisklo

Sudí hru museli přerušit a počkat, až ledaři střepy odklidí. To, že střepy přinášejí štěstí, se tu však potvrdilo. Litvínov si s nováčkem extraligy poradil. Olomouc porazil 4:2 a na vedoucí Třinec se dotáhl na rozdíl devíti bodů. Oceláři však mají ještě zápas k dobru, zápas s Hradcem Králové totiž museli kvůli značné marodce soupeře odložit.

Moment: Michala Trávníčka zasypalo na trestné lavici plexisklo

SESTŘIH: 35. kolo extraligy, Litvínov - Olomouc 4:2