Kdo vyhraje extraligu? Redaktoři deníku Sport mají TŘI tipy | iSport.cz
10. září 2015 • 18:00

Kdo vyhraje extraligu? Redaktoři deníku Sport mají TŘI tipy

Autor: deník sport
Vstoupit do diskuse
0
Dokáže Třinec vyhrát znovu extraligu?
TOP VIDEA
iSport podcast: Proč chce West Ham Masopusta? Jak je to se zájmem o Stancia?
Z týmu mám velkou radost, je tu ideální mix, říká kapitán Dočkal
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejová extraliga začíná! Už v pátek startuje další ročník bojů o titul mistra českého hokeje. Kdo dokáže tuhý boj vybojovat až do konce a zvedne vysněný pohár nad hlavu? Redaktoři deníku Sport se shodli pouze na třech týmech! Podle nic se bude radovat buď Třinec, Sparta, nebo Kometa, mistrovskému Litvínovu nevěří ani jeden.Miroslav Horák - Třinec 

Prostě musí. Zázemí má skvělé, finanční možnosti jedinečné, kádr nejkvalitnější, trenéři vysoce erudovaní. Teď se ještě popasovat s virtuálním nepřítelem, s tou zlou, nepřejícnou Prahou a ocel získá zlatý nános. Ale vážně. Kdy jindy, než teď?

Zdeněk Janda - Třinec

Nejvyšší rozpočet. Skvělý kádr na všech frontách. Ambiciózní a kvalitní trenér. V minulé sezoně byl Třinec blízko, ve finále ho přetlačil odhodlanější Litvínov, tažený historickou vírou a výzvou. Tentokrát už by nemělo ocelářský kolos nic zastavit.

Pavel Bárta - Třinec

Litvínov naposledy předvedl, že peníze a luxusní zázemí nejsou všechno. Ale extraligový all star tým je dobře poskládaný. Oceláři to na další pokus dají. A když se oprostí ublíženectví a obrní se pokorou, ostatní jim budou triumf i přát.

Jakub Hlaváč – Kometa

Dobře, respekt Spartě i Třinci. Všichni víme, že z téhle trojky nejde nikdo odepsat. A další dravci čekají svou šanci. Ale. Kometa zrála a vyvarovala se bláznivých turbulencí v dostatečně širokém kádru. Nejlepší ligová atmosféra jí může titul přiblížit.

Tomáš Vrábel - Sparta

Je to snad poprvé, co trenéru Jandačovi zůstalo jádro týmu pohromadě. Starší hráči navážou na minulé sezony a ti mladší se projeví ještě víc. Buchtele, Polášek či Réway nabrali cenné zkušenosti, které je posunuly o kus dál.

Adam Sušovský - Třinec

Zálusk na pohár má více týmů, ale radovat se bude Třinec. Oceláři v létě udrželi nabitý a dobře poskládaný tým pohromadě a měli dost času přemýšlet o tom, proč jim útok na titul nevyšel posledně. To je staví před jejich největší konkurenty Spartu a Brno.

Velký průvodce EXTRALIGOU. Už v pátek ve Sport Magazínu

Michal Koštuřík - Sparta

Pokud Třinec v této sezoně fakt „musí“ vyhrát, tak Sparta taky. Jednomu z gigantů se to podaří a já tipuju Pražany. Je to poslední šance pro trenéra Josefa Jandače, aby konečně dokázal, že umí přivést kvalitní mužstvo na vrchol.

Jiří Punčochář - Třinec

V posledních letech ve Slezsku ukázali, že umí nejen nakupovat, ale i složit tým. Do své moderní arény titul potřebují, a pokud se jim v play off podaří buď vyhnout urputným sokům ze Zlína a Brna, nebo je skolit, vytoužený pohár Oceláři získají.

Květoslav Šimek - Třinec

Šéfové do špičkového produktu pumpují peníze a sami se upínají k jedinému cíli – titulu. V českém prostředí to je sice stále spíš na škodu, protože tradičními hrdiny jsou přece Švejk a hloupý Honza. Pokud se nenechají Oceláři otrávit, budou útočit na titul.

Hynek Preisler - Třinec

Naposledy Ocelářům chyběl zlatu malý kousek. Nejbohatší tým extraligy s hokejovým fanatikem Jiřím Kalousem na střídačce naváže na Zlín, který před dvěma lety ve finále také v sedmém utkání prohrál s Plzní, ale o rok později to napravil.

Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud