28. března 2016 • 18:15

Vydražte výstroj hokejových bojovníků a užijte si oslavu na účet soupeře

Autor: iSport.cz, bke
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Česko - Velká Británie 4:1. Při Nečasově debutu se dvakrát trefil Sedlák
Kuchta, Belmondo a policejní doprovod! Pařmen Laci: Do pi*i, koz*čka!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejové play off vrcholí, ale i pro fanoušky extraligových týmů je tu opravdová bitva! A hlavně velká výzva zapít sezonu na účet svých soupeřů. Zapojte se i vy do dražby výstroje hokejových bojovníků, tedy hráčů z extraligových týmů, kteří vévodí statistice Radegast index. Šanci máte do pátečních 16 hodin!Souboj fanoušků začíná! Během play off mají všichni příležitost bojovat o fanouškovskou čest a dát najevo podporu svému týmu. Mohou totiž vydražit artefakty prověřené tvrdou hrou, které do aukce věnovali největší bojovníci extraligy. Navíc celkový výtěžek aukce poslouží příznivcům daného klubu a dražiteli, který vydraží artefakt za nejvyšší částku, na posezónní oslavu s hráči klubu.

„Ukaž, že jsi taky bojovník a podpoř svůj klub,“ vyzývá nejen fanoušky Bílých Tygrů liberecký kapitán Jan Výtisk, vítěz Radegast indexu za základní část. „Do dražby jsem věnoval zelenou helmu a doufám, že ji fanoušci vydraží za co nejvíc, abychom se pak všichni společně sešli v hospodě,“ říká s úsměvem svérázný obránce k jedné z nejzajímavějších položek aukce.

Zde se zapojte do dražby výstroje hokejových bojovníků >>

Zájemci se také mohou těšit na součásti výstroje dalších lídrů statistiky: hokejku Tomáše Voráčka (BK Mladá Boleslav), podepsanou hokejku Milana Doudery (HC Oceláři Třinec), podepsané rukavice Jana Jaroměřského (HC Olomouc), helmu Martina Štajnocha (HC Dynamo Pardubice), hokejku Petra Strapáče (HC Vítkovice Steel), podepsanou hokejku Josefa Kováčika (HC Kometa Brno), brusle Michala Trávníčka (HC Verva Litvínov), hokejku Michala Gulašiho (HC Energie Karlovy Vary), rukavice Martina Pláňka (Mountfield HK), podepsanou hokejku Davida Skleničky (HC Škoda Plzeň), podepsané brusle Michala Čajkovského (HC Sparta Praha), hokejku Oldřicha Kotvana (PSG Zlín) nebo hokejku Marka Tomici (Piráti Chomutov).

Petr Strapáč (Vítkovice) draží hokejku
Petr Strapáč (Vítkovice) draží hokejku

Artefakt, který bude vydražen za nejvyšší částku v rámci celé aukce, se stane vítězným. Jeho dražitel pro svůj klub a jeho fanoušky získává celkový výtěžek dražby, který je určen na posezónní oslavu v hospodě s hráči daného klubu.

Bojovat o fanouškovskou čest a ukořistit součást výstroje lídrů statistiky Radegast index z každého týmu můžete do 22. dubna do 16:00 zde >> 

Dražbu hokejových artefaktů přináší v rámci play off TELH Radegast, oficiální pivo hokejové extraligy, ve spolupráci s iSport.cz.

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
0
Finále
Články odjinud


Články odjinud