Hlavička alá Zidane! Plzeňský Svoboda zaútočil na Gulašiho a šel ven

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Na stadionu to nikdo nechápal. Skončila první třetina a hlavní rozhodčí se chystal vylučovat. Dost tvrdě. Plzeňský Tomáš Svoboda k totální nevoli domácího publika uslyšel přísný verdikt: „Za úder hlavou dostáváš pět minut a do konce utkání!“ Až opakované záběry České televize nakonec přesvědčily i plzeňské trenéry. Útočník dostal za stupidní faul pokutu a nejspíš neodejde bez trestu i od disciplinární komise.

Nejprve si všichni mysleli, že rozhodčí Tomáše Svobodu vyloučil za moment, kdy sám s pukem vlítl mezi tři protihráče. Ale byl to omyl. Pozorný arbitr si dlouho jako jediný všiml momentu, kdy se útočník Plzně hloupě mstil se závěrečnou sirénou u střídaček Komety úplně mimo hru.

„Viděli jsme to na videu. I když technika trochu selhala, myslím, že ho hlavou trefil,“ uznal po zápase domácí trenér Jiří Hanzlík . Plzeň sice Kometu porazila 2:1 v prodloužení, ale to pro Svobodu žádná omluva nebyla.

„Už jsme to v kabině vyřešili. Dostal peněžitý trest,“ řekl Hanzlík a tím odsoudil chování svého hráče.

Plzeň - Kometa Brno: Svoboda dohrál! Zbytečně se nechal vyloučit do konce utkání